Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lesė“ prašo paramos voljerų statybai

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaune įrengiamai savanoriškosios gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prieglaudėlei reikalinga pagalba statybinėmis medžiagomis.

Darbai prieglaudėlėje juda pirmyn, tačiau savanoriai šiuo metu susidūrė su rimta problema: remontuojamose patalpose gyvūnų laikyti nėra galimybių, tačiau pagalbos prašymų priglausti vieną ar kitą gyvūnų banga neatslūgsta.

„Lesės“ savanoriai mato vieną išeitį – lauko voljerus.

„Kadangi orai vis labiau šyla, tai būtų išties puiki išeitis. Problema? Ta pati kaip visada – riboti finansiniai ištekliai. Tad vėl prašome jūsų – jei turite voljerų meistravimui tinkamų atliekamų medžiagų (medienos, vielos tinklo, metalinių kuolų, betono, cemento, skardos ir pan.) arba galite paremti finansiškai – nedelskite, juk jūsų dėka viena ar kelios išgelbėtos gyvybės klajones pakelėse, badmiriavimą kiemuose, saugios vietelės ieškojimą ir kitus beglobių „džiaugsmus“ iškeis į jaukią lauko rezidenciją.

O mes pažadame – iki šalčių visomis jėgomis stengsimės įrengti patalpas, kad žiemoti trumpakailiams globotiniams būtų jauku ir šilta. Užsigrūdinę ir lauko sąlygomis pratę gyventi gauruočiai ir toliau galės mėgautis gryno oro voniomis ir atidžiai stebėti aplinką“, – tvirtinama „Lesės“ pagalbos prašyme.

Jei norite ir galite paremti „Lesės“ savanorius medžiagomis, skambinkite Eglei telefonu 8 604 26451.

Norintiems paremti finansiškai – Kauno „Lesės“ sąskaitos numeris: LT657044060006186558 (SEB bankas, SWIFT kodas CBVILT2X). VšĮ „Lesė“ įmonės kodas: 300709225.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min