Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LGGD Gyvybės vagonėlių gyvūnų sterilizacijos ir kastracijos – galimybė greičiau rasti namus

Gyvybės vagonėlių gyventojas – katinėlis Vytautas
LGGD nuotr. / Gyvybės vagonėlių gyventojas – katinėlis Vytautas
Šaltinis: 15min
0
A A

Labai daug gyvūnų į „Grindos“ karantinavimo įmonę, vadinamuosius Vilniaus miesto gyvūnų globos namus, patenka todėl, kad nesugebėję padovanoti savo augintinio palikuonių, žmonės pasirenka lengviausia būdą.

Pasitaikė atvejų, kai žmogus iš „Grindos“ paėmęs mažutę poros mėnesių kalytę, po metų jau atnešė jos šuniukus... Tokie dalykai neramina ir verčia mus prašyti Jūsų paramos ne tik augintinių gydymui ir priežiūrai, bet ir prevencijai, kad mūsų numylėtinių palikuonys po metų neturėtų kovoti su „Grindos“ ligomis ir paskutinės adatos grėsme...

Svarbu ir tai, kad sterilizuoti ar kastruoti gyvūnai greičiau randa namus, tad padovanoję senbuvius, mes galime padėti kitiems „Grindoje“ pagalbos laukiantiems vargšiukams.

Norime paprašyti paaukoti gyvūnų sterilizacijos operacijoms, kurios tikrai padėtų palengvinti mūsų mažųjų draugų kasdienybę. Taip pat labai prašome visų galinčių pagelbėti gyvūnėliams atsigauti po operacijų (pasidalyti savo namų, rankų šiluma). Vagonėliuose laikyti kačiukus ir šuniukus po operacijų nėra sąlygų. Katinukus reikėtų pagloboti porą dienų po kastracijos, katytes bei šunis –  apie savaitę, o kalytes – dvi savaites po operacijų.

Jeigu norėtumėte laikinai priglausti katytę ar šunelį po operacijos, skambinkite telefonu 8 652 44093 Danutei.

Jei norite ir galite paaukoti kuriam nors gyvūnėliui, perveskite bet kokią sumą į Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) sąskaitą, nurodydami kuriam gyvūnui aukojate (pavyzdžiui, „Švyturėlio kastracijai“ ar „Fėjos sterilizacijai“).

Visą šunelių ir katyčių, kuriems reikia Jūsų pagalbos, sąrašą rasite čia.

Banko rekvizitai:

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Registracijos kodas 125535218
Sąskaitos nr. LT047300010002464463 („Swedbank“)
Banko kodas BIC-HABALT22

Ačiū visiems!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min