Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuviškas oras „Beglobiui“ Karklėje nė motais

Šuniškos linksmybės Karklėje
LGGD nuotr. / Šuniškos linksmybės Karklėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 12–14 dienomis ramiame pajūrio miestelyje – Karklėje, nugriaudėjo festivalis „Karklė 2011 Live Music Beach“. Nors orai buvo tikrai lietuviški – linksmybes pajūryje mėgstančių žmonių netruko.

Šeši Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) gyvybės vagonėlių (www.beglobis.lt) savanoriai (projekto vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė, reklamos projektų vadovas Edgaras Smolskas, Ingrida Jokubauskaitė, Ingrida Karpuškaitė, Martynas Jacevičius, Arūnas Staniulis bei trys ištikimi festivalių dalyviai – keturkojų atstovai (Maja, Lokys ir Mėta) taip pat nepraleido progos atvykti ir padėti žmonėms kurti gerą nuotaiką.

Netoli pagrindinės scenos įsikūrusioje „Beglobio krautuvėje“ galima buvo įsigyti prekių namie paliktiems ar į festivalį atvažiavusiems šunims bei katėms, aitvarų ir kitokių įdomių žaislų, I.Jokubauskaitės gamintų papuošalų bei jau firminėmis tapusių suvenyrinių degtukų dėžučių. 

Žmonės, kurie aukodavo pinigus iš geros širdies, galėjo pasirašyti garbės lentoje. Visi surinkti pinigai bus panaudoti sergančių gyvūnų priežiūrai. Gyvybės vagonėlių savanoriai ir visi jų gyventojai dėkoja parėmusiems žmonėms už jų gerumą.

LGGD nuotr./Mėginimas susipažinti
LGGD nuotr./Mėginimas susipažinti

Tradicinėmis tapusios „Beglobio šunų lenktynės“ šįkart buvo kiek kitokios: viskas vyko tiesiog paplūdimyje, ant jūros kranto. Dar kartą sveikiname nugalėtojus: trečia vietą užėmusius Mindaugą su Mėta, antroje vietoje likusius Simoną su Bosu bei čempionus Martyną su Maja. Visi nugalėtojai gavo medalius bei rėmėjų įsteigtus dovanų kuponus.

Taip pat vyko ir estafečių rungtis, kur šunys turėjo įveikti kliūtis kartu su šeimininkais (iškasti kamuoliuką, įdėti jį į lėkštutę, peršokti kliūtį, pralįsti pro lanką, įveikti atminties užduotį, užkopti kopėtėlėmis ir pačiupti vėliavą). Vikriausiais estafetininkais tapo Mindaugas su Mėta, antrą vietą užėmė Simona su Bosu, o trečiąją – Justina su Lokiu.

Beje, šioje rungtyje buvo dar viena naujiena – atskiras bėgimas žmonėms, neturintiems su savimi šunų. Pasiskirstę, kam atiteks geriausio draugo, o kam šeimininko vaidmenys, daug ovacijų sulaukė ir gerų emocijų patyrė dvi komandos. Nugalėtojais tapo Gintaras ir Alus.

LGGD Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliai vykdo savo veiklą jau nuo 2009 metų. Juose globojami, gydomi ir auklėjami daugiausiai iš Vilniaus miesto savivaldybės įmonės „Grinda“ perimti sunaikinimui pasmerkti šunys ir katės. Laikinai vagonėliuose apgyvendintiems gyvūnams LGGD Vilniaus skyriaus savanoriai ieško naujų namų ir šeimininkų. Vagonėlius galite rasti adresu L.Giros g. 131, Vilnius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min