Dabar populiaru
Publikuota: 2016 sausio 18d. 15:33

Linartuose pagalbos šaukiasi pulkas apleistų vilkšunių

Linkaičiuose keturi apleisti vilkšuniai šaukiasi pagalbos
Apleistus gyvūnus gelbėjančių kaimynų nuotr. / Linkaičiuose keturi apleisti vilkšuniai šaukiasi pagalbos

Šiauliuose veikianti gyvūnų globos organizacija „Šiaulių letenėlė“ gavo laišką, kupiną vilties, jog apleistų šunų neteks užmigdyti. Pranešama, kad maži šuniukai jau rado šeimininkus, tačiau keturių suaugusių šunų dar niekas nepriglaudė.

Laiške organizacijai rašoma, kad Šaulių rajone, Linartų kaime, gyventojas nemažai metų užsiėmė vilkšunių veisimu. Šiuo metu jis gyvūnais visiškai nesirūpina, nes pats įniko į alkoholį.

Aplinkiniai gyventojai ėmė patys šerti šunis, nes kasdien matydavo juos kenčiančius.

Buvo rasti devyni alkani mažyliai, kuriuos geri žmonės jau priglaudė.

Liko trys suaugusios patelės ir vienas patinas, kurių niekas nenori priglausti. Jiems – po 4–5 metus.

Rašoma, kad šeimininkas nebendrauja ne tik su gyvūnais, bet ir aplinkiniais. Namuose jis laiko dar du mažus šunis, kuriuos, tikėtina, pašeria.

Apie nesirūpinimą savo gyvūnais ir nelegalų jų veisimą planuojama informuoti gyvūnų teisių sergėtojus. Šunys bus dovanojami su sutartimi, kad šie bus prižiūrimi ir sterilizuoti.

„Mažuosius graibyte išgraibė – net naktį skambino. Suaugusių šunų, deja, niekas nenori. Vienai suaugusiai kalytei labai reiktų veterinaro pagalbos, nes ji labai išsekusi“, – informavo „Šiaulių letenėlės“ steigėja Orinta.

Jei norite ir galite priglausti suaugusį vilkšunį, galite skambinti Linartuose šunis globojančiai moteriai – 8 618 01005. Taip pat galima kreiptis į „Šiaulių letenėlę“ telefonu 8 618 39569.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min