Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Liūdnas persų katinėlio gyvenimas

Kazimieras
LGGD nuotr. / Kazimieras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jis kilmingų tėvų – persų – palikuonis. Katinėlis turėjo pakliūti į gerą, jį mylinčią šeimą ir tapti jos nariu – mylimu, lepinamu, gražuoliu katinu.

Gal veisėjai, kurie pardavinėja veislinius gyvūnėlius, ir tikėjosi, kad, sumokėję pinigus už gražuolį sidabrinį persiuką, tie žmonės juo tikrai pasirūpins ir mylės. Tačiau... Mes nepažįstame tų, pas kuriuos vargšas gyvūnas buvo priverstas gyventi. Į Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus savanorių rankas jis pateko tada, kai jo ir taip varganas gyvenimas nubloškė jį ten, kur neatsakingi, abejingi bet kokiam gerumui piliečiai atiduoda savo augintinius – į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą, kad paliktas visiškai be priežiūros, kentėdamas didžiulį stresą katinėlis tiesiog baigtų savo dienas.

Persiukas Kuzia sanitarinės tarnybos narve sėdėjo susigūžęs ir  išsigandęs, išplėtęs savo didžiules akis. Ar galėjome jį ten palikti? Persiukas nukeliavo į veterinarijos gydyklą. Pirmiausia užregistravome jį nauju vardu, kad vargšo gyvūno nesietume su praeitimi. Taigi Kuzia tapo Kazimieru.

Koks varganas buvo katinėlio gyvenimas, pamatėme jo apžiūros metu. Plaukučiai susivėlę į kaltūnus, ant odos didžiulis pūlinys, kurį teko prapjauti ir išvalyti. Todėl dabar nelaimėliui bus leidžiami antibiotikai, ištirtas kraujas.

Kazimierui dantenų uždegimas, dantukai blogos būklės, tai rodo, kad gyvūnas buvo šeriamas labai prastu maistu. Susivėlusiame kailiuke pilna blusų.

Taigi Kazimieras pradėjo naują gyvenimo etapą ir jam labai reikia visų jūsų pagalbos. Pirmiausia pagalbos gydymui. Jis bus laikomas, gydomas, stebimas ir vėliau kastruojamas veterinarijos gydyklos stacionare. Visos gydymo ir priežiūros išlaidos susidarys nemažos. Kazimierui tapti sveiku gražuoliu persiuku reikės 450 litų.

Labai prašome jūsų paremti katinėlio Kazimiero gydymą, padėti jam atsigauti. Jei galite prisidėti nors ir nedidele parama, pervesdami auką nurodykite, kad aukojate persiukui Kazimierui.

Jei nuspręsite pagelbėti, LGGD Vilniaus skyriaus sąskaitos rekvizitus rasite čia.

Ačiū už supratingumą ir pagalbą!

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min