Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LNK laidos rengėjai tvirtina išsiaiškinę, kad A.Baukutė badu marina savo šunį (nuotraukos)

Asta Baukutė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Asta Baukutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Įvairiais skandalais pagarsėjusi aktorė ir parlamentarė Asta Baukutė – vėl žiniasklaidos ir visuomenės akiratyje. Šį kartą dėl to, kad badu marina savo šunį.

Kaip pranešime spaudai skelbia LNK televizija, laidos „Kakadu“ rengėjai apsilankė A.Baukutės sodyboje Bražuolės kaime, esančiame Trakų rajone. Tai, ką jie ten pamatė, „sunku žodžiais nusakyti“.

„Kaimynai sako, jog šunelio staugimą parlamentarės kieme girdi jau kelinta para iš eilės, tačiau čia niekas neatvažiuoja. Šuo vis staugia ir staugia. Kai prieš kelias dienas „Kakadu“ ieškojo už elektrą nesusimokėjusios Seimo narės pėdsakų, į akis ir tuomet krito apleistas keturkojis: kalnai išmatų, maisto ir vandens – nė lašo. Vaizdas buvo šiurpus“, – rašoma pranešime.

Į parlamentarės sodybą laidos rengėjai iškvietė gyvūnų globos organizacijos „SOS gyvūnai“ darbuotojas. „Pamatytas vaizdas pribloškė gyvūnų globėjus“, – teigia LNK. 

„Sprendžant iš indo tuštumo, šuo šiandien nemaitintas. Šiaip gyvūnas turi būti maitinamas du kartus per dieną, ryte ir vakare, jam bent  kartą būtina duoti karšto maisto. Ypač gyvūnui, kuris laikomas lauke“, – parlamentarės žiaurumu negalėjo patikėti šunelį pamaitinusios „SOS gyvūnai“ savanorės, kurias cituoja LNK.

Siaubingai mažas voljeras, vietoj guolio – plikos lentos, senų seniausiai nugraužti kaulai, vandens – nė lašo. Tarnybos „SOS gyvūnai“ darbuotojos sako, kad tai oficialiai vadinama gyvūnų kankinimu ir šiurkščiai pažeidžia gyvūnų globos įstatymus. Apie elementarų žmogiškumą gyvūnų atžvilgiu negali būti nė kalbos.

A.Baukutės kaimynai, kaip teigiama pranešime, tvirtina, kad Seimo narės ir jos šeimos sodyboje nematė mažiausiai tris paras. Šiandien jau ketvirtoji. Jei šunelis bus paliktas likimo valiai, „SOS gyvūnai“ darbuotojos privalės apie tai informuoti Veterinarijos tarnybą, policiją ir imtis neatidėliotinų veiksmų – gelbėti gyvūno gyvybę.

Reportažą apie tai LNK televizija laidoje „Kakadu“ ketina parodyti ketvirtadienį 19.10 val.

Nuotraukų iš reportažo galeriją žiūrėkite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min