Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“: pradedamas internetinis balsavimas

Mergaitė su augintiniu
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Mergaitė su augintiniu
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo pirmadienio, spalio 4-osios kiekvienas gali atiduoti savo balsą už atrinktas kandidatūras į titulą „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“. Nugalėtojas bus paskelbtas spalio 17 d. Vyksiančioje labdaringoje visų veislių šunų parodoje „Big Match Show“.

Pirmą kartą Lietuvoje rengiamas konkursas prasidėjo rugsėjo 13 d., kai buvo paskelbta kandidatūrų registracija. Jai pasibaigus komisija išrinko tris nominantus, iš kurių nugalėtojas bus renkamas internetiniu balsavimu, vyksiančiu spalio 4–11 dienomis. Savo balsą galite atiduoti adresu www.bigmatchshow.lt/konkursas. Balsuoti galima už šiuos kandidatus:

Algimantas Bakas iš Kauno –  pats nelengvai besiverčiantis ir šiuo metu gyvenantis gerų žmonių jam suteiktame būste, visas santaupas ir rūpestį skiria savo augintinei – senbernarei Bitei. Nepaisant to, jog pats nebuvo tikras dėl savo gyvenamosios vietos ir ateities, jis pirmiausia rūpinosi Bite – kad ji turėtų gerus ir saugius namus.

Pasak „BIG Match Show“ globėjos, „Mis Lietuva 2008“ Gabrielės Martirosianaitės, beglobių gyvūnų problemos viešinimas yra labai svarbus.Paulius ir Agnė iš Kauno –  jau daugiau nei ketverius metus gelbsti beglobius gyvūnus, juos gydo ir randa jiems naujus, saugius namus. Be to, remia gyvūnų prieglaudas.

Laima Jakutienė iš Vilniaus – aktyviai gelbsti benamius šunis, kad šiems netektų išeiti iš šio pasaulio per anksti. Beglobiams p. Laima suranda naujus ir mylinčius šeimininkus. Moteris nuolat juos priglaudžia ir savo namuose, gydo bei stengiasi, kad šunys turėtų saugią pastogę.

„Metų draugiškiausio žmogaus poelgio su šunimi“ titulas skirtas tam, kuris reikšmingai prisidėjo prie Lietuvos šunų auginimo tradicijų, visuomenei rodė sektiną pavyzdį, kaip reikia rūpintis, mylėti bei saugoti savo augintinius. Renkant nugalėtoją, svarbiu kriterijumi turėtų būti ir kandidatų indėlis į beglobių gyvūnų problemos viešinimą bei jos sprendimo būdus.

Pasak „BIG Match Show“ globėjos, „Mis Lietuva 2008“ Gabrielės Martirosianaitės, beglobių gyvūnų problemos viešinimas yra labai svarbus. „Šunų auginimo tradicijų puoselėjimas bei žmonių, prisidedančių prie beglobių gyvūnų gelbėjimo, pagerbimas bei paskatinimas yra reikšmingas, siekiant jog šeimininkų neturinčių gyvūnų būtų kuo mažiau“, – kalbėjo Gabrielė Martirosianaitė.

Apdovanojimo iniciatoriai bei organizatoriai – gyvūnų globos organizacija VšĮ „Lesė“ bei bankas BIGBANK. Nugalėtojas bus apdovanotas labdaringos šunų parodos „BIG Match Show" metu, kuri šiais metais tuo pačiu metu vyks ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje bei Latvijoje.

„BIG Match Show“ paroda, Lietuvoje rengiama pirmą kartą, vyks spalio 17 d., 11 val., prie prekybos centro „Panorama“ (Saltoniškių g. 9, Vilnius). Visos parodos metu surinktos lėšos bus skiriamos gyvūnų globos organizacijai VšĮ „Lesė“.

Primenama, jog išankstinė parodos dalyvių registracija internete vyks iki spalio 14 d., adresu www.bigmatchshow.lt/registracija.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min