Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mirtinai serganti kalytė išgelbėjo skęstančią mergaitę

Maggie išgelbėjo savo mažąją draugę, tačiau netrukus pati bus priversta atsiskeikinti su šiuo pasauliu.
themortonreport.com nuotr. / Maggie išgelbėjo savo mažąją draugę, tačiau netrukus pati bus priversta atsiskeikinti su šiuo pasauliu.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kai šešerių metų Taylor įkrito į vandenį ir ją pradėjo nešti srovė, į pagalbą mergaitei šoko šeimos kalytė vardu Maggie. Sučiupusi dantimis už striukės apykaklės, kalytė ištraukė mergaitę į krantą.

Trečiadienį Ridžfildo mieste Vašingtono valstijoje (JAV) gyvenantys Tomas ir Marie Morganai nusprendė pasivaikščioti Liujiso upės pakrante kartu su šešerių metų dukra Taylor ir šeimos augintine Maggie. Mergaitė nubėgo arčiau vandens, norėdama mesti į jį akmenį, ir tuo metu pakrantės dalis kartu su mergaite nuslinko į upę.

Mergaitę tuoj pat pačiupo ir tolyn nuo kranto ėmė nešti sraunios upės stipri srovė. Į pagalbą mergaitei puolė tėvas, tačiau jį aplenkė Maggie, praneša „The Morton Report“.

Maggie šoko į vandenį, priplaukė prie Taylor, pačiupo dantimis už jos striukės apykaklės ir ėmė tempti mergaitę į krantą. Ten jai jau padėjo ir Taylor tėvas. Kartu jie ištraukė mergaitę ant tvirtos žemės.

Liudininkas, kuris netoliese mankštinosi, kai viskas įvyko, papasakojo: „Šuo įsibėgėjo ir šoko į vandenį. Perskridęs oru gal keturis metrus jis pataikė į vandenį prie pat mergaitės. Abu jie paniro po vandeniu, o kai vėl išniro, šuo jau laikė įsikandęs jos striukės kraštą ir tempė mergaitę į krantą. Tėtis pribėgo pakrante ir pačiupo už kito striukės kampo. Taip jie abu ir ištraukė mergaitę ant žolės. Niekada nesu nieko panašaus matęs savo gyvenime.“

Tai jau ne pirmas kartas, kai Maggie išgelbsti gyvybę savo mažajai draugei. Pasak Taylor tėvų, prieš porą metų Maggie įsiveržė iš lauko į namus išdauždama durų stiklą ir ėmė loti kaip išprotėjusi, nors paprastai elgiasi labai ramiai. Kai tėvai išbėgo paskui ją į kiemą, tai pamatė, kad Taylor guli ant pievelės ir dūsta – jai buvo įgėlusi bitė, o mergaitė yra alergiška jų nuodams. Laiku suteikta pagalba išgelbėjo mažametę.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Maggie išgelbsti gyvybę savo mažajai draugei.Maggie šeimoje atsirado, kai Taylor buvo vos dvejų metų. „Mes apsilankėme gyvūnų prieglaudoje ir ėjome žvalgydamiesi pro narvų eilę. Visi šunys arba lojo, arba lakstė, o vienintelis sėdėjo tyliai savo narvo viduryje, lyg būtų laukęs mūsų. Tada Taylor sustojo ir pasakė: „Labas, Maggie, mes pasiimsime tave į savo namus“, – pasakojo mergaitės tėvas.

Tėvai tvirtina nežinantys, kodėl Taylor galvon šovė toks vardas, tačiau jis prilipo jų naujajai augintinei. „Mes nuolat stebime tarp jų užsimezgusį nepaprastą ryšį. Kai Taylor buvo mažesnė, Maggie patraukdavo žaislus jai iš kelio. Ji naktimis visada miega prie dukters miegamojo durų, tarsi saugotų ją“.

Vietos policijos įstaiga pranešė Morganų šeimai, kad ketina įteikti Maggie apdovanojimą už narsą. Deja, gali būti, kad kalytė nesulauks medalio įteikimo ceremonijos.

„Praėjusį mėnesį sužinojome, kad Maggie serga vėžiu ir jos nebeliks per artimiausius mėnesius. Mes dar nesakėme to Taylor, nes neįsivaizduojame, kaip ji tai pajėgs ištverti. Pranešti šią žinią dukrai – sunkiausia, ką mums kada nors yra tekę padaryti, – sakė T.Morganas. – Jas abi sieja nepertraukiamas ryšys, pagrįstas tikra meile. O mes esame skolingi Maggie už išgelbėtą dukters gyvybę.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min