Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 24d. 01:03 , atnaujinta: 2011 birželio 24d. 12:25

Mistiškai ant stogo atsidūrusį šunį Klaipėdos šungaudys tiesiog numetė žemyn

Baksas atsidūrė „Aumuroje“.
Irmos Ozturhan/15min.lt nuotr. / Ant sandėliuko stogo atsidūrusį šunelį „Aumuros“ šungaudys pririšo virve ir numetė žemyn iš trijų metrų aukščio.

Joninių išvakarėse Klaipėdoje ant apgriuvusio sandėliuko stogo Liepų gatvėje kažkokiu būdu atsirado šuo. Nuo avarinės būklės pastato gyvūną teko vilioti kone dvi valandas. Galiausiai šungaudys jį tiesiog numetė žemyn.

Į įvykio vietą ugniagesius-gelbėtojus ir policijos patrulių ekipažą iškvietė netoliese gyvenanti mergina. Susirūpinusi dėl šuns likimo klaipėdietė nesuprato, kokiu būdu aviganio dydžio ir išvaizdos jaunas šuo galėjo pakliūti ant trūnijančio pastato stogo. Avarinės būklės sandėliuką Klaipėdos savivaldybė ketino artimiausiu metu nugriauti. Pastaruoju metu ten gyveno asocialūs asmenys.

Kaip paaiškėjo, šuo, kurį nuo stogo nuvilioti buvo iškviesta gyvūnų gaudymo tarnyba „Aumura“, priklausė vienam benamiui. Šis, rėkdamas besipinančiu liežuviu, bandė šunį vardu Baksas prisikviesti, tačiau gyvūnas nesiryžo šokti iš beveik trijų metrų aukščio. Išalkęs ir pavargęs gyvūnas, pasak liudininkės, ant stogo pratupėjo nuo 7 val. vakaro.

Ilgokai Bakso nepavyko prisikviesti ir „Aumuros“ gyvūnų gaudytojui, tačiau pavargęs šunelis galiausiai pakluso kvietimui. Neagresyvų keturkojį šungaudys laikė, kol ugniagesiai atnešė virvę. Pririšęs šunį, kad nepabėgtų, šungaudys jį tiesiog numetė nuo stogo ugniagesiams po kojomis. Gyvūnas cyptelėjo, tačiau, regis, nesusižalojo.

Pareigūnus iškvietusi mergina kone maldavo, kad gyvūnas nebūtų išvežtas į „Aumurą“ ir prašė jį paleisti į laisvę. Ji net siūlėsi sumokėti baudą, kurios esą reikalauja „Aumura“ iš gyvūno šeimininko, tačiau šungaudys nusitempė Baksą į automobilį ir griežtai pasakė, kad turi užpildyti kažkokius šeimininko dokumentus, nepaisant to, kad šeimininkas – asocialus asmuo – sėdėjo čia pat ant žemės. Jam gyvūnas mažiausiai rūpėjo. Vadinamasis šeimininkas taip pat negalėjo pasakyti, kaip šuo atsidūrė ant sandėliuko stogo.

Visa šuns „nukėlimo“ nuo stogo operacija truko beveik iki vidurnakčio.

Savanoriškosios gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ tinklalapyje skelbiama statistika, kad 2010 metais iš 1 938 į „Aumuros“ rankas patekusių gyvūnų gyvasties neteko 1 931. 2009-aisiais iš 1 748 – 1 715. Tokiu būdu „Aumura“ patenka į aktyviausiai gyvūnus Lietuvoje naikinančių bendrovių sąrašą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min