Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 6d. 11:24

Naujos gyvūnų laikymo taisyklės – griežtesnės

Mažieji parodos dalyviai
Alfredo Pliadžio nuotr. / Kates ir šunis butuose auginantys kaimynai nuo šiol turės gauti raštiškus kaimynų sutikimus, jog gali namuose auginti gyvūną.

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės taryba patvirtino papildytas Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisykles. Iki šiol galiojusios 2005 metais patvirtintos taisyklės buvo švelnesnės. Įtraukus gyventojų ir gyvūnų globos įstaigų pasiūlymus daugiabučiuose ir privačiuose namuose augintinius turintiems kauniečiams reikės paisyti daugiau įvairių reikalavimų.

Naujosios redakcijos taisyklės numato, kad gyvūno savininkas arba atsakingas asmuo privalo užtikrinti, kad gyvūnas nekeltų triukšmo, viršijančio leidžiamus triukšmo ribinius dydžius. Be to, iki šiol gyventojai galėjo laikyti balandžius be kaimynų sutikimo. Tuo metu dabar taisyklėse nustatyta, kad balandžiai gali būti laikomi tik savininko nuosavoje valdoje, tam tikslui pritaikytose patalpose ir tik turint raštišką gretimų valdų savininkų sutikimą.

Gauti kaimynų susitikimą raštu reikės ir daugiabučiuose šunis ar kates auginantiems kauniečiams. Tai, jog sutinka, kad kaimyniniame bute gyventų šuo ar katė, turės patvirtinti visų butų, su kurių sienomis, lubomis ir grindimis ribojasi gyvūno šeimininkų butas, gyventojai.

Naujosios taisyklės papildytos ir reikalavimais bitininkams bei prevencinėmis priemonėmis, kurios padėtų mažinti beglobių gyvūnų skaičių mieste.

Temos: 2 Šuo Katė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min