Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Neįtikėtina ir jaudinanti istorija: elnias išgelbėjo skęstantį švilpiką

Shooteris dantimis ištraukė švilpiką iš vandens.
Kadras iš „YouTube“ / Shooteris dantimis ištraukė švilpiką iš vandens.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pokatelo zoologijos sode (JAV, Aidaho valstija) gyvenantis elnias išgelbėjo gyvybę skęstančiam švilpikui, kuris įkrito į elnio gėryklą. Visą gelbėjimo operaciją, kaip praneša „The Daily Mail“, stebėjo ir kamera užfiksavo zoologijos sodo darbuotojai.

Pasak įvykio liudininkų, jie pastebėjo, kad elnias vardu Shooteris mėgina kažką pasiekti savo vandens sklidinoje vonioje. Iš pradžių jis bandė į vandenį kišti ragus, tačiau vėliau panardino snukį ir netrukus ištraukė permirkusį švilpiką.

Atsargiai dantimis iškėlęs graužiką Shooteris jį padėjo ant žolės. Po to elnias prisilietė prie išgelbėto švilpiko ragais, tarsi mėgindamas patikrinti, ar jis yra gyvas. Kai gyvūnėlis sureagavo į atsargų bakstelėjimą, Shooteris atsitraukė atgal. Tada šlapias švilpikas stryktelėjo, nubėgo ir dingo krūmuose.

Zoologijos sodo darbuotojai pareiškė, kad toks Shooterio poelgis juos nepaprastai sujaudino. Iki to laiko šis elnias buvo laikomas gana agresyvus – kai kurie darbuotojai net bijodavo užeiti į jo voljerą. „Pagaliau mes pamatėme ir švelniąją, jautriąją Shooterio charakterio pusę“, – sakė prižiūrėtojai.

Kodėl elnias nusprendė išgelbėti skęstantį švilpiką, nėra aišku. Galbūt jis suprato, kad kitas gyvūnas yra patekęs į labai rimtą bėdą ir pamėgino padėti. Tiesa, yra ir kita nuomonė, kad elniui tiesiog nepatiko tai, kad jo gėrykloje yra pašalinis objektas, tad jis nusprendė graužiką išgriebti. Vienaip ar kitaip, tačiau tik padedamas Shooterio švilpikas išvengė garantuotos mirties.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min