Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nugaišo žvejų Mingės kaime gelbėtas briedis, parama bus grąžinta

Minijos upėje įstrigęs briedžių jauniklis savarankiškai nepajėgė pasiekti kranto.
Klaipėdos rajono žvejų asociacijos nuotr. / Minijos upėje įstrigęs briedžių jauniklis savarankiškai nepajėgė pasiekti kranto.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos rajono žvejų praėjusį savaitgalį gelbėtas briedžio jauniklis nugaišo. Žvejai grąžins briedžiuko likimu susirūpinusiems žmonėms visas suaukotas lėšas.

Properšoje įstrigusį briedžiuką žvejai pastebėjo šeštadienio vakarą. Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai ištraukė gyvūną į krantą. Tačiau gyvūnas niekaip nepajėgė pats atsistoti ant kojų.

Svarstyta, kad gal jis sušalęs. Žvejai bandė šildyti briedį savo kūnu. Surastas ir prieglobstis pas vietos gyventoją.

Nuspręsta briedį išgabenti į Kauną, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademiją. Nustatyta, kad briedžiui išnarintos kojos.

Klaipėdos rajono žvejų asociacijos nariai ėmė rinkti paramą gyvūnui gydyti. Siekta surinkti apie 500 eurų. Žmonės buvo dosnūs ir suaukojo daugiau, nei reikia. Iš viso paaukoti 700 eurų.

„Deja, bet mus pasiekė liūdnos žinios iš veterinarų, kad briedžiukas, kurį pavadinome Sausiu, nugaišo. Dėkojame visiems už paramą, grąžinsime visiems suaukotus pinigus“, – teigė asociacijos vadovas Mindaugas Limontas.

VIDEO: Žvejai savo kūnais bandė sušildyti paliegusį briedžio jauniklį
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Mingė Briedis
Parašykite atsiliepimą apie 15min