Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuo stogo numestas Baksas jau rado naujus namus

G.Kučinskienė (kairėje) priglaudė šunelį, antradienį ketina paimti ir Baksą. Kartu su ja beglobių gyvūnų namuose lankėsi ir G.Koller.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Galina Kučinskienė (kairėje) priglaudė šunelį, antradienį ketina paimti ir Baksą. Kartu su ja beglobių gyvūnų namuose lankėsi ir Gudrun Koller.
Šaltinis: 15min
0
A A

Joninių išvakarėse mistiškomis aplinkybėmis ant stogo atsidūręs ir vėliau šungaudžio ant žemės numestas benamis šuo jau rado naujus namus.

Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Baksas buvo tiesiog numestas nuo sandėlio stogo.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr./Baksas buvo tiesiog numestas nuo sandėlio stogo.

Antradienį ilgakojį Baksą žada pasiimti viešosios įstaigos „Būk mano draugas“ įkūrėja Galina Kučinskienė, kartu ji žada priglausti ir dar kelis „Aumuroje“ laikomus gyvūnus. Į namus klaipėdietė Galina jau parsigabeno persų veislės katę ir Pekino veislės šunelį.

Pirmadienį Klaipėdos savivaldybėje viešėjusią Austrijos Respublikos Nepaprastojo ir įgaliotojo ambasadoriaus Lietuvos Respublikoje žmoną Gudrun Koller sujaudino 15min.lt aprašyta Bakso istorija, kai per gelbėjimo operaciją šuo nuo stogo buvo tiesiog numestas.

Aktyviai už beglobių gyvūnų teises kovojanti moteris buvo šokiruota tokio poelgio. Siekianti, kad benamių kačių ir šunų populiacija būtų reguliuojama ne juos žudant, o sterilizuojant, G.Koller jau ne kartą lankėsi Klaipėdoje. Aktyviai sterilizuojant beglobius gyvulėlius esą jau po 5–7 metų benamių gyvūnų neliktų. Iki šiol Lietuvoje taikomas nehumaniškas metodas, kai benamiai, neatradę šeimininkų, yra tiesiog naikinami. 

G.Koller panoro pati apsilankyti „Aumuros“ ir „Nuaro“ patalpose ir išvysti, kaip čia prižiūrimi šunys. Kartu ji apžiūrėjo ir nuo stogo numestą Baksą. Šis narve tupėjo susigūžęs, neišleido jokio garso. Iš trijų metrų aukščio šungaudžio paleistas gyvūnas nesusižalojo, tačiau vis dar yra šoko būsenos. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min