Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 16d. 15:30

Operacija „Papūga“: Baltijos TV darbuotojai iš varnų snapų išplėšė nelaimingą paukštį

Išgelbėta papūga Baltija
Baltijos TV nuotr. / Išgelbėta papūga Baltija

Dvi Baltijos TV darbuotojos penktadienio rytą išgelbėjo jaunos papūgos gyvybę. Paukštį buvo užpuolusios dvi varnos, besikėsinusios papūgą užkapoti snapais.

Istorija prasidėjo apie 9 val. ryto. Į darbą ėjusi žurnalistė Ieva Pupeikytė visai greta centrinio įėjimo į Spaudos rūmus pastebėjo dvi varnas, kurios kažką intensyviai kapojo snapais. Priėjusi arčiau mergina pamatė, kad varnos mėgina susidoroti su nedidele papūga.

Pamačiusios žmogų varnos paskrido į šalį, viena savo snape vis dar turėjo papūgos plunksną.

Baltijos TV žurnalistė paskambino kolegei Justinai Bezaraitei, kuri anksčiau yra dalyvavusi jaunųjų gamtininkų veikloje, ir papasakojo, ką rado prie įėjimo į Spaudos rūmus. Merginos nepaliko papūgos lauke, o atsinešė ją į žinių tarnybą.

Po kiek laiko papūga atsigavo ir smalsiai pradėjo tyrinėti aplinką. Baltijos TV darbuotojai iš karto nustatė, kad tai yra Nimfinė papūgėlė. Ją žurnalistai praminė Baltija.

Nusprendę, kad papūgos laikyti žinių tarnyboje negali, žurnalistai ją Arno Klivečkos skorpiono akvariume (skorpiono jau kurį laiką nėra, tad akvariumas stovi tuščias) išvežė į Pavilnyje įsikūrusį Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą.

Centro darbuotojos apsiėmė globoti iš varnų snapų išgelbėtą egzotinį paukštį. Pasak gamtininkių, atrodo, kad žurnalistės išgelbėjo jauną, maždaug poros mėnesių, papūgėlę.

Paukštį apžiūrėjus paaiškėjo, kad jis beveik nenukentėjo. Pasak gamtininkių, varnos Baltiją būtų užkapojusios. Pasak Baltijos TV darbuotojų, greta Spaudos rūmų gyvenančios varnos yra gana aršios, nuo jų slepiasi net čia gyvenantis katinas Murzius.

Papūga Baltija buvo įleista pas kitas centre gyvenančias papūgas. Jos iš karto atkreipė dėmesį į naują gyventoją, kuri iš pradžių jautėsi kiek nedrąsiai. Tačiau po kiek laiko Baltija susipažino su kitais įnamiais, o vienas patinėlis, atrodo, net nusiteikęs siekti artimesnių santykių su išgelbėta patele.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min