Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Padėkime Grantui gyventi visavertį gyvenimą

Grantas
LGGD nuotr. / Grantas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gerų žmonių pagalbos šaukiasi jaunas ir energingas šunelis Grantas. Tik nuo mūsų visų priklauso, ar šis žavuolis kada nors jaus gyvenimo pilnatvę.

Šių metų vasarą patinuką Vilniuje sugavo „Grindos“ šungaudžiai. Į narvą jis pateko labai prastos būklės: kailiukas ant nugaros nuplikęs, viena kojytė sužalota ir šlubuojanti. Prie visų bėdų iš karto po apsigyvenimo drėgname narve dar prisidėjo plaučių uždegimas.

Gavę perspėjimą iš „Grindos“, kad šuneliui gresia numarinimas, Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus savanoriai Grantą nedvejodami priėmė į gyvybės vagonėlius. Jaunas patinukas savo smalsiu, judriu charakteriu labai panašus į labradorą. Jis greitai tapo visų gyvybės vagonėlių savanorių numylėtiniu.

Savanoriai nuoširdžiai ir pasiaukojančiai rūpinosi Grantu. Po kiek laiko atsitraukė plaučių uždegimas ir ataugo šilkinis kailiukas ant šunelio nugaros. Šunelis išgražėjo, atsigavo, pralinksmėjo, liko tik viena bėda – per susidūrimą su automobiliu ar žiaurių žmonių išsukta kojytė, kurios jis negali statyti ant žemės.

Gyvybės vagonėlių savanoriai nuvežė Grantą konsultacijai pas veterinarijos gydytoją traumatologą. Nors jie labai bijojo tokio pat  nuosprendžio, kurį anksčiau veterinarai paskelbė kitam vagonėlių trikojukui, taip pat jaunam patinukui Triksiui, kad šunelis nevaikščios keturiomis kojytėmis niekada, tačiau Grantukas išgirdo džiugią žinią: kojytė gali būti išgydyta, ji yra jautri, ją jam skauda – o tai geras ženklas. Tik dėl to, kad nuo traumos praėjo nemažai laiko, ji nebeišgydoma be operacijos.

LGGD nuotr./Grantas
LGGD nuotr./Grantas

Grantą Žvėryno klinikoje operuos traumatologas Dalius. Gydytojas sako, kad likimas palankus Grantui, nes kojytę dar galima išgelbėti, ir nepasinaudoti šia dovana būtų neatleistina. Operacija truks ne vieną valandą, reikia atverti sužalojimo vietą, teisingai sustatyti sąnarius, įdėti implantą, palaikantį tuos sąnarius. Tos pačios operacijos metu Grantas bus ir kastruojamas, kad po kiek laiko nereikėtų jam dar kartą taikyti anestezijos.

Labai prašome pagelbėti, paaukoti pinigėlių operacijai, kas kiek galite. Iš viso Granto operacijai reikia 770 litų.

Liko tik vienas žingsnelis ir Grantas lakstys, šokinės ir džiaugsis. Jis tai labai nori daryti ir dabar, bet savanoriai jį drausmina, nes bijo dėl jo išsuktos kojytės, o po operacijos visos baimės išgaruos.

Taip pat norime paprašyti, kad atsilieptų žmonės, galintys laikinai pagloboti Grantą po operacijos, nes kol sveiks, laipioti laiptukais į vagonėlį ir iš jo Grantas negalės, jam bus labai reikalinga individuali priežiūra ir belaiptė pastogė.

Labai prašome nors maža suma prisidėti, kad toks grožis galėtų ir vėl nevaržomai skrosti laukus ir rasti tikrus, mylinčius šeimininkus. Grantas – dar labai jaunas šunelis, jam tik pusantrų metų ir visas gyvenimas jam dar prieš akis.

Aukodami nurodykite, kad lėšas skiriate Granto operacijai.

LGGD Vilniaus skyriaus rekvizitai

Pavadinimas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Įstaigos kodas: 125535218
Sąskaitos nr.: LT047300010002464463 („Swedbank“)
Banko kodas: BIC-HABALT22

Grantas tikrai Jums padėkos už galimybę gyventi pilnavertį, kokybišką gyvenimą, tik užsukit į vagonėlius!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min