Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Padėkime tiems, kurie negali patys savimi pasirūpinti!

Aukų dėžutė
LGGD nuotr. / Aukų dėžutė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ar žinote, kuo ypatinga spalio 4 diena? Visi keturkojai džiūgauja jei žinote, o jei ne – žinokite, kad tądien yra tarptautinė gyvūnų globos diena. Artėjant šventei tų, kuriems be mūsų taip nelengva, startuoja akcija, kurios metu surinktos lėšos bus skirtos benamių kačių ir šunų maistui, vaistams ir priežiūrai.

Ne paslaptis, kad Lietuvoje benamiams gyvūnams išgyventi yra labai sunku. Turbūt ne kartą girdėjote šiurpias istorijas apie kirviu šuniui praskeltą galvą, kūdikį-kačiuką, rastą sukapotos mamos-katės kraujo klane, nuo tilto numestą geriausią žmogaus draugą ir t. t.

Vilniuje, bendrovės „Grinda“ benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos teritorijoje, įsikūrę gyvybės vagonėliai (www.beglobis.lt) rūpinasi mūsų keturkojų draugų gerove. Savanoriškai dirbantys žmonės perima iš sanitarinės tarnybos benamius, juos gydo, socializuoja, prižiūri ir ieško namų. Vaistai, maistas, valymo priemonės kainuoja nemažai, o lėšų nuolat trūksta. Šios akcijos metu lėšas padės rinkti gyvybės vagonėlių partneris, grupinių nuolaidų portalas deal24.lt. Apie akcijos rezultatus galėsite sužinoti spalio 4 dieną, www.beglobis.lt tinklaraštyje.

Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus gyvybės vagonėliai kartu su deal24.lt kviečia Jus prisijungti prie kilnios akcijos ir padėti išgelbėti gyvybę. Padėka gyvūno akyse verta daugiau nei mūsų visų savanorių „ačiū“, tačiau mes vis tiek dėkojame Jums už Jūsų gerumą.

Pinigus galite aukoti deal24.lt svetainėje, pirkdami kuponą vos už 2 Lt. Visi Jūsų paaukoti pinigai bus pervesti į LGGD Vilniaus skyriaus sąskaitą.

„Beglobių gyvūnų gyvenimo gerovė ir galimybė atrasti naujus namus bei mylinčius šeimininkus priklauso nuo visų mūsų – tiek valdžios, tiek verslo atstovų, tiek eilinių Lietuvos piliečių – pastangų ir geraširdiško indėlio“, – tvirtina LGGD Vilniaus skyriaus reklamos projektų vadovas Edgaras Smolskas.

„Šiandien norėčiau padėkoti mūsų naujiems partneriams deal24.lt, sutikusiems bendradarbiauti ir kartu suorganizuoti šią akciją. Taip pat radijo stotims „M-1“ ir „Power Hit Radio“ bei naujienų portalui 15min.lt prisijungusiems prie projekto ir padėsiantiems informuoti apie jį kuo įmanoma daugiau žmonių. Ačiū ir visiems tiems, kurie neliks abejingi ir nepatingės paprastu būdu paaukoti vos po 2 litus ir taip prisidėti prie beglobių gvūnų gelbėjimo“ – sakė E.Smolskas.

Jei norite sužinoti, kaip paaukoti 2 litus beglobiams gyvūnams, spauskite čia.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min