Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 18d. 11:03

Panemunės šile lenktyniaus šunų kinkiniai

Pamenunės šile lenktyniaus šunų kinkiniai
„Nuotykių akademijos“ nuotr.. / Pamenunės šile lenktyniaus šunų kinkiniai

Šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 val. Kaune vyks tarptautinių šunų kinkinių lenktynių Lietuvos čempionatas – „Baltic Cup 2009“ etapas.

Tarptautiniame renginyje susirungs sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Antrą kartą organizuojamos „Baltijos Taurės“ turnyras šiemet vyks penkiais etapais: pirmasis ir kartu atviras Lietuvos čempionatas įvyks Kaune, kiti etapai vyks Latvijoje, Estijoje ir pasibaigs finalu Lietuvoje spalio 24-25 dienomis.

„Nuotykių akademijos“ nuotr./Lenktynėse dalyvausiantis Aliaskos haskis
„Nuotykių akademijos“ nuotr./Lenktynėse dalyvausiantis Aliaskos haskis

Panemunės šile esančioje sporto aikštelėje vyksiantis renginys nemokamas, tačiau organizatoriai tikisi, jog tai paskatins kauniečius ir į renginį užklydusius laikinosios sostinės svečius skirti auką benamiais gyvūnais besirūpinančiai organizacijai „Pifas“.

Renginyje bus galima išvysti ne tik sporto varžybų, bet ir pamatyti E.Brazio vadovaujamos dresūros mokyklos „Reksas“ įvairių veislių auklėtinių pasirodymą. Neabejojama, kad žiūrovų dėmesio sulauks specialiai lenktynėms skirti Aliaskos haskių, greisterių, eurodogų veislių šunys.

Vienas iš varžybų organizatoriai primena, kad renginys skirtas visiems, bet pirmiausia – šunis auginantiems žmonėms. Jiems skirtas ir vienas varžybų etapas. Pasibaigus suaugusiųjų startams įvyks vaikų bėgimo su šunimis varžybos, kuriose galės dalyvauti visi norintys mažieji žiūrovai ir jų augintiniai.

Detalesnė informacija apie renginį organizatorių interneto puslapyje http://www.nuotykiuakademija.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min