Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžiečiai beglobius gyvūnus paremti galės tiesiog parduotuvėje

Aukų dėžė prekybos centre „Iki“
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Aukų dėžė prekybos centre „Iki“
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį į miesto centre esantį prekybos centrą „Iki“ atėjusių panevėžiečių dėmėsį patraukė prie kasų įrengta dėžė. Ant jos puikuojasi užrašai, kviečiantys prisidėti prie beglobių gyvūnų gerovės.

Nuo šiol miestelėnams, norintiems paaukoti maisto beglobiams gyvūnams nebereikės vykti į Panevėžio gyvūnų globos draugiją Kaimiškio kaime. Panevėžiečių patogumui visuose Panevėžio prekybos centruose „Iki“ pastatytos dėžės, į kurias geraširdžiai gyventojai gali dėti beglobiams gyvūnams skirtą paramą.

Panevėžio gyvūnų globos draugijos vadovė Rūta Liberienė teigė, kad buvo nuspręsta kreiptis į visų prekybos centrų atstovus. Pirmoji šiai idėjai pritarė „Iki“ vadovybė, tačiau artimiausiu metu tokios aukų dėžės atsiras ir „Fresh market“ parduotuvėse.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Aukų dėžė prekybos centre „Iki“
Tomo Markelevičiaus nuotr./Rūta Liberienė

„Mes ilgai brandinome tokią idėją, o pagaminti dėžę sugalvojo mūsų savonoris Justinas. Visi žmonės turbūt yra pripratę prie „Maisto banko“ akcijų, tad tokia mintis rinkti paramą nėra naujiena. Šios dėžės čia stovės nuolat, kad žmonės, negalintys atvykti pas mus, savo auką galėtų palikti čia. Dėžes tikrinsime kiekvieną savaitę“, – pasakojo Rūta Liberienė.

Panevėžio gyvūnų globos draugijos vadovė sako, kad iš miestelėnų laukiama sauso ar konservuoto ėdalo. Rūta Liberienė ragina gyventojus nepirkti kruopų ir makaronų, nes globos draugijoje nėra galimybės maistą apdoroti.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Aukų dėžė prekybos centre „Iki“
Tomo Markelevičiaus nuotr./Aukų dėžė prekybos centre „Iki“

Įdėmiau dėžę apžiūrėję miestelėnai neliko abejingi. Dvi panevėžietės nedelsiant pasuko gyvūnų ėdalo skyriaus link ir nedvejodamos nuo lentynos paėmė vieną ar kelis pakelius ėdalo. Pirkėjos tikino, kad tokia idėja – sveikintina, mat žmonėms taps kur kas lengviau perduoti paramą beglobiams gyvūnams.

„Manau, kad tiek vaikams, tiek gyvūnėliams reikia pagalbos. Tad galimybė aukoti tiesiog parduotuvėje yra labai gera. Pati auginu labradorą ir kelias kates, todėl myliu gyvūnus. Malonu būti pirmąja, kuri prisidėjo prie šios akcijos“, – pasakojo du pakelius ėdalo nupirkusi ir į dėžę įdėjusi Jūratė Kanaporienė.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Aukų dėžė prekybos centre „Iki“
Tomo Markelevičiaus nuotr./Jūratė Kanaporienė

„Reikia gyvūnėlius paremti. Žmogus savimi gali pasirūpinti pats, o gyvūnui reikia padėti. Labai patogu mums, kad galime prisidėti parama tiesiog parduotuvėje. Aš net nežinau, kur ta gyvūnų globos draugija, o dabar tokių klausimų kelti nebereikės. Aukosiu vietoje“, – pasakojo paaukoti nusprendusi dar viena pirkėja.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min