Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasigėrę latviai neištvėrė ir pasigailėjo paršelio

Kiaulytė Lyga
telegraf.lv nuotr. / Kiaulytė Lyga
Šaltinis: 15min
0
A A

Per latviškas Jonines, vadinamąją Lyguo šventę, vidudienį Rygos zoologijos sodo vartus atsargiai pravėrė keista kompanija – trys vaikinai ir paršelis. Vaikinai buvo girti, o paršelis ėjo pririštas pavadėliu. Taip keistą istoriją pradeda telegraf.lv.

„Vaikinai nusipirko paršelį, kad iškeptų jį per Lyguo šventę, bet būdami blaivūs nesiryžo jo papjauti. Pradėjo gerti. Kuo labiau girtėjo, tuo daugiau gerumo kaupėsi jų širdyse. Žodis po žodžio ir mėsininkai-nevykėliai nusprendė nuvežti paršelį į zoologijos sodą“, – žurnalistams papasakojo zoologijos sodo atstovai Laura Lidaka ir Maris Liepkalnis.

Tokios būklės vaikinai nesiryžo važiuoti automobiliu, tad sėdo į tramvajų, o paršelis klusniai sekė kartu. Pažymėtina, kad švenčių dienomis visuomeniniu transportu Rygoje buvo galima važinėti nemokamai – ir žmonėms, ir šunims, ir, kaip paaiškėjo, – paršeliams.

„Tokie jie ir stovėjo prie zoologijos sodo vartų – emociškai ir fiziškai išsekę“, – juokėsi M.Liepkalnis.

O paršelis tuo metu išdykavo, net neįtardamas, kokia dramatiška situacija buvo susiklosčiusi ir kaip jam pasisekė. Jis iš pradžių buvo paskiepytas, o po to apgyvendintas „Kaimo sodyboje“ – zoologijos sodo padalinyje, kuriame laikomi naminiai gyvūnai. Ten jis papildė trijų kiaulių kompaniją. Kadangi paaiškėjo, kad naujasis zoologijos sodo augintinis yra kiaulaitė, jai buvo duotas vardas Lyga.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min