Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 2d. 23:29

Pasikartojo Bibio miestelio istorija: šimtai negyvų paukščių Naujametę naktį iš dangaus krito antrus metus iš eilės

Bibio miestelio gyventojus vėl sukrėtė masinė paukščių žūtis.
Kadras iš „ABC News“ reportažo / Bibio miestelio gyventojus vėl sukrėtė masinė paukščių žūtis.
Keista ir mįslinga pernykštė Naujųjų istorija Bibio miestelyje (Arkanzasas, JAV) kartojasi antrus metus iš eilės. Naujųjų išvakarėse, likus kelioms valandoms iki vidurnakčio, iš dangaus vėl pabiro negyvi paukščiai.

Tūkstančiai negyvų raudonsparnių trupialų tame pačiame Bibio miestelyje Naujųjų naktį iš dangaus krito ir pernai.

Kaip „ABC Arkansas“ padalinį informavo KATV, radaro duomenys rodė, kad didžiulis pulkas paukščių virš Bibio miestelio buvo užfiksuotas iki Naujametinio vidurnakčio likus keletui valandų. Tuomet paukščiai ir pradėjo kristi iš dangaus.

Bibio miestelio policijos budėtoja Emily Nichols „ABS Radio“ pasakojo, kad į policijos nuovadą pradėjo skambinti žmonės. Visi jie pasakojo, kad „iš dangaus vėl pradėjo kristi strazdai“. Žmonės jų rado gatvėse, kiemuose, bažnyčioje.

Gyvūnų globos ir priežiūros centras pirmųjų skambučių šį kartą sulaukė šeštadienį, apie septintą vakaro – keliomis valandomis anksčiau negu pernai. Gyvūnų globos centro pareigūnai tyrimams paėmė apie 30 iš maždaug 100 rastų kritusių paukščių.

Pernai tūkstančių sparnuočių žūtį Naujųjų metų naktį, kaip manoma, galėjo sukelti fejerverkai, pabaidę kolonijomis gyvenančius, prastai tamsoje matančius paukščius. Ar paukščius ir šiemet pabaidė fejerverkai, kol kas neaišku.

Bibio miestelio policijos nuovados leitenantas Brianas Duke'as žiniasklaidai pasakojo, kad šiemet miestelyje iš dangaus krito mažiau negyvų plunksnuočių: jų buvo rasta mažesnėje teritorijoje, negyvų paukščių kūnai buvo greičiau surinkti. Kad koks nors paukštis krisdamas būtų atsitrenkęs į žmogų, pranešimų negauta.

Policijos pareigūnai yra linkę manyti, kad ir šiemet paukščius pabaidyti galėjo fejerverkų ar petardų sprogimai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min