TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pažiūrėkite: išsigandęs ruonis nuo alkanų orkų pabėgo įšokęs pas žmones

išsigandęs ruonis nuo alkanų orkų pabėgo įšokęs pas žmones
Stop kadras / išsigandęs ruonis nuo alkanų orkų pabėgo įšokęs pas žmones
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo net tuzino didelių plėšriųjų orkų bandantis išsigelbėti ruonis Kanadoje rado netikėtą prieglobstį – tas pačias orkas stebinčius žmones.

Šią savaitę internautus jaudino vaizdo įrašai, kaip plėšrūnų išsigandęs ruonis prisiglaudė pas žmones. Nerangiam gyvūnui teko kelis kartus ropštis ant motorinės valties – vis nuo jos nuslysdavo. Tačiau galiausiai ruonis atrado tinkamą pozą ir liko prisispaudęs saugioje vietoje, kol orkos tebesuko ratus.

Kirkas Fraseris, Britų Kolumbijoje kartu su tėvais ir draugu išplaukęs stebėti plėšrūnų, jų suskaičiavo net 12. Ir visų jų akys buvo įsmeigtos į grobį – vienišą ruonį. Šis nuo persekiotojų mėgino pabėgti plaukdamas po valtimi, tačiau orkos jį sekė visur.

„Mes pamanėme, kad jis gal sužeistas. Ruonis pažiūrėjo tiesiai į mus ir nuskubėjo mūsų link, – K.Fraseris sakė portalui „Global News“. – Staiga jis atsidūrė po valtimi, o aplink pradėjo suktis orkos.“

Tuomet supanikavęs ruonis mėgino sprukti iš vandens – tris kartus ropštėsi ant valties. Galiausiai jam pavyko, ir gyvūnas, pakrikštytas Geraldu, maždaug 45 minutes praleido šalia žmonių, kol orkos galų gale pasidavė ir nuplaukė.

„Mes šiek tiek baiminomės, kad orkos nepradėtų trankyti laivelio, nemėgintų jo apversti. Jos buvo tokio pat dydžio, kaip ir mūsų valtis“, – pasakojo vyras.

Orkoms pasitraukus, ruonis galiausiai nučiuožė atgal į vandenį. Žmonių dar jis iškart nepaliko, kurį laiką sukiojosi prie laivelio, bet galų gale nuplaukė. „Tai buvo laiminga jam diena“, – šyptelėjo K.Fraseris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 orka Ruonis Kanada
Parašykite atsiliepimą apie 15min