Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Peiliu bedarbio taksą nudūrusiam panevėžiečiui skirta pusantro mėnesio arešto

Taksas
atokatok/sxc.hu nuotr. / Taksas
Šaltinis: 15min
0
A A

Žiauriu elgesiu su gyvūnu kaltintam 31 metų panevėžiečiui Ž.K. paskirta valstybės kaltintojos prokurorės siūlyta 45 parų arešto bausmė.

Panevėžietis bedarbis, su taksų veislės šuniuku ėjęs papietauti į labdaros valgyklą Katedros gatvėje ir sutikęs iš matymo pažįstamą vyrą  su peiliu rankoje, netikėtai išgirdo grasinimą, kad gali būti užmuštas.

Dar kartą tą patį vyrą jis vėliau pamatė alaus bare Jurgio Tilvyčio gatvėje, tačiau grasintojas, išgėręs alaus, netrukus išėjo. Išeidamas Ž.K. peiliu į galvą smogė prie tvoros pririštam ir šeimininko kantriai laukusiam taksui.

Šuns šeimininkas, išpuolęs laukan, pamatė sužalotą ir krauju paplūdusį augintinį. Automobiliu nuvežė sužalotą šunį į veterinarijos kliniką, tačiau augintinio išgelbėti nepavyko. Specialistų išvada patvirtino, kad mirtis šunį ištiko mirtis dėl peilio dūriu pažeistų smegenų.

Valstybinį kaltinimą palaikiusi Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės prokurorė Gailutė Vilkienė teigia, kad vis dažniau baudžiamosios atsakomybės sulaukia asmenys, kurie nepaiso visuomenės humaniškų nuostatų ir žiauriai elgiasi su savo ar svetimais gyvūnais.

Panevėžio apygardos prokuratūra praneša, kad šioje jau teisme išnagrinėtoje baudžiamojoje byloje kaltinamasis buvo pagrįstai nuteistas už tai, kad  žiauriai pasielgė su pažįstamo asmens augintiniu – peiliu dūrė šuniui į kaklą, ir be jokios priežasties atėmė gyvūnui gyvybę.

Už žiaurų elgesį su gyvūnu, jeigu dėl to gyvūnas žuvo, buvo suluošintas arba kankinamas, baudžiama viešaisiais darbais, bauda, areštu arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min