Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 15d. 17:05

Pelnas už menininkų kūrinius – beglobiams gyvūnams

Berta
Arūno Ivaškevičiaus / 15min nuotr. / Berta – gyvybės vagonėlių gyventoja

Vilniuje visą savaitę vyks jaunųjų Lietuvos dailininkų paroda. Joje bus galima įsigyti jaunosios kartos menininkų kūrinių, o dalis parodos metu surinktų lėšų bus skiriama Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus įkurtiems gyvybės vagonėliams.

Parodos rengėjai visus besidominčius menu, o taip pat neabejingus beglobiams gyvūnams, tikisi išvysti vasario 14–18 dienomis meno galerijoje „Nijoleta“.

Gyvybės vagonėliai – tai Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus subrandinta ir vos 2009 metų pabaigoje pirmuosius žingsnius žengusi idėja, kurios esmė – pateikti alternatyvą ankstyvai jaunų, sveikų gyvūnų mirčiai. Juose įkurdinami ir savanorių prižiūrimi mažieji žmonių draugai. Vagonėlių gyventojams – katinėliams ir šuneliams – suteikiamas antras šansas į gyvenimą ir rami būsimų naujų šeimininkų paieškos galimybė.

Vasario 16  dieną  galerijoje „Nijoleta“ vyksiančiame renginyje bus galima susipažinti su gyvybės vagonėlių veikla bei jos tikslais ir lūkesčiais. Taip pat bus galima užpildyti 2 proc. pajamų mokesčio paraiškas ir taip paremti organizacijos veiklą.

Galerija „Nijoleta“ įsikūrusi Užupio g. 7, Vilniuje. Nepriklausomybės dienos paminėjimui skirtas renginys vyks vasario 16 d., 10 val.

Gyvybės vagonėlių šunelius galite pamatyti čia.

Gyvybės vagonėlių katinėlius galite pamatyti čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min