Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po klaikios egzekucijos Šiauliuose – greitas nuosprendis kastuvu du šunis talžiusiai benamių porelei

Išklausyti nuosprendžio R.Remetienė (dešinėje) ir jos draugas S.Dumša atvyko su respiratoriais, nes serga kvėpavimo takų infekcija.
Kadras iš TV3 žinių / Išklausyti nuosprendžio Rima Remetienė (dešinėje) ir jos draugas Sigitas Dumša atvyko su respiratoriais, nes serga kvėpavimo takų infekcija.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių miesto apylinkės teismas pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl žiauraus elgesio su gyvūnais. Likimo ironija: nuteisti benamiai dabar bent tris mėnesius iš mokesčių mokėtojų lėšų valgys ir turės stogą virš galvos.

Trečiadienį Šiaulių teismas už žiaurų elgesį su gyvūnais paskelbė nuosprendį Rimai Remetienei (gim. 1962 m.) ir jos draugui Sigitui Dumšai (gim. 1960 m.). 

Teismo salėje suimti benamiai kalės po 3 mėnesius.

15min.lt neseniai rašė apie kraupią egzekuciją Šiauliuose, prie buvusios benamių slėptuvės Dubijos gatvėje. Nuteistieji, būdami girti, praeivių akivaizdoje kastuvu talžė du šunis. Esą už tai, kad jie lojo.

Egzekuciją matė ir policiją iškvietė netoliese esančios degalinės klientai. Teigiama, kad šunys baisiai kaukė, o vaizdai buvo šiurpūs.

Keturkojų žudikai posėdžio metu bandė atgailauti, kaltę jie pripažino.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min