Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos šuo Grantas susekė kombaino dalių vagis

Šuo Grantas
Kalvarijos PK nuotr. / Šuo Grantas
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarnybinis šuo Grantas, sekdamas karštais įtariamų vagių pėdsakais, padėjo juos sugauti. Už tai šuniui atsidėkota skanėstais.

2014 m. sausio 23 d. apie 14 val. Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariato (toliau – Marijampolės aps. VPK) Kalvarijos policijos komisariate gautas pranešimas, kad Kalvarijos sav., Sangrūdos sen., Senosios Radiškės k., iš kombaino pavogta įvairių detalių.

Siekiant operatyviai nustatyti asmenį, padariusį nusikalstamą veiką, Marijampolės aps. VPK Kalvarijos Kriminalinės policijos pareigūnai pasikvietė kinologą su tarnybiniu šunimi Grantu.

Šuo iškart užuodė pažeidėjo paliktus pėdsakus ir nusekė į Senosios Radiškės kaimo pakraštyje stovinčios sodybos kiemą. Šios sodybos gyventojas, po trumpo pokalbio su kriminalistu prisipažino – tai jis nuardė ir paėmė įvairias dalis nuo kombaino

Šuo iškart užuodė pažeidėjo paliktus pėdsakus ir nusekė į Senosios Radiškės kaimo pakraštyje stovinčios sodybos kiemą. Šios sodybos gyventojas, po trumpo pokalbio su kriminalistu prisipažino – tai jis nuardė ir paėmė įvairias dalis nuo kombaino, kurias ir parsinešė į namus.

2014 m. sausio 28 d. apie 9.00 val. Marijampolės aps. VPK Kalvarijos policijos komisariate buvo gautas pranešimas, apie įsibrovimą į butą, esantį Kalvarijoje, Ugniagesių g., ir buvo pavogti kompaktiniai diskai.

Tiriant šį nusikaltimą ir vėl pasižymėjo Grantas. Tarnybinis šuo bute iš karto užuodė vagies paliktus pėdsakus. Šuo, vedinas kinologo, kiemais nusekė į Laisvės gatvę ir, įbėgęs  į triaukščio namo kiemą, pasuko į pirmą laiptinę ir pasileido į trečią aukštą. Tarnybinis šuo policijos pareigūnus atvedė tiesiai į butą pas asmenį, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, pavogė kompaktinius diskus.
 
Tarnybinis šuo Grantas už gerą tarnybą kinologo buvo pamalonintas skanėstais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min