Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policininkai ir mokiniai rūpinasi miško gyventojais

Pagalba miško gyventojams buvo gabenama maišais.
Panevėžio rajono policijos nuotr. / Pagalba miško gyventojams buvo gabenama maišais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau net policija perspėja, kad vis dažniau ir gausiau sningant, šąlant ir pustant gali pradėti badauti miško žvėrys ir paukščiai, nes nesugebės atsikasti iš po sniego maisto, graužti suledėjusių šakelių.

Miškininkai pataria dabar į mišką vežti šieno, runkelių, morkų ir tokiu būdu apsaugoti ne tik miškų gyventojus, bet ir pasėlius. Juk išbadėję stirnos, briedžiai, šernai eina į pasėlius, juos knisa, kasa ir maitinasi želmenimis, informuoja Panevėžio rajono policijos komisariato pareigūnai.

Panevėžio rajono policijos nuotr./Akcijoje dalyvavo ir Panevėžio rajono policininkai, ir moksleiviai.
Panevėžio rajono policijos nuotr./Akcijoje dalyvavo ir Panevėžio rajono policininkai, ir moksleiviai.

Panevėžio rajono policijos pareigūnai su Gegužinės girininkijos girininku, Paliūniškio pagrindinės mokyklos moksleiviais ir policijos rėmėjais organizavo akciją, kurios tikslas – pagelbėti miško gyventojams, padėti jiems sulaukti pavasario. Mokiniai visą savaitę į mokyklą nešė daržoves, o pareigūnams talkino rajono policijos rėmėjai ir ūkininkai. Pastarieji atvežė apie 500 kg grūdų.

Pareigūnai su mokiniais, girininku ir policijos rėmėju surinktas daržoves, šieną ir grūdus atvežė į miške paruoštą aikštelę-šėryklą. Moksleiviai su dideliu entuziazmu skubėjo atvežtą ėdesį sudėti žvėreliams skirtoje „valgykloje“.

Girininkas D.Medutis dėkojo policijos pareigūnams už idėją, moksleiviams už aktyvų dalyvavimą akcijoje, gelbstint miško žvėris, kuriems be žmonių pagalbos išgyventi labai sunku.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min