Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prie gyvūnų globos organizacijos „Lesė“ prisidėjo Pasvalio komanda

Šuniukai Pasvalio prieglaudoje
„Lesės“ nuotr. / Šuniukai Pasvalio prieglaudoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Vis didėjanti gyvūnų globos organizacija „Lesė“ sveikina į jos gretas įsiliejusią Pasvalio komandą. Tiesa, ne visai komandą – kol kas šiame padalinyje dirba viena savanorė Kristina, kuri tikisi, kad greitu laiku jai į pagalbą ateis ir kiti šio miestelio gyvūnų mylėtojai.

„Lesės“ nuotr./Kristina šiuo metu globoja jau 87 kates ir 23 šunis.
„Lesės“ nuotr./Kristina šiuo metu globoja jau 87 kates ir 23 šunis.

Pirmąjį beglobį gyvūną Kristina išgelbėjo per šias Velykas. Ir štai jos mažytėje prieglaudoje Ličiūnų kaime jau 87 katės ir 23 šunys. Akivaizdu, kad vienam žmogui su tiek globotinių sunku susitvarkyti, tad Kristina ieško savanorių, galinčių jai talkinti.

„Džiaugsiuosi bet kokia pagalba, – sako ji. – Šunų vedžiojimas, narvų tvarkymas, skelbimų platinimas, straipsnių rašymas, kačių gaudymas, transportas – reikalinga viskas. Žinoma, ir materialinė parama labai laukiama. Nebūtinai pinigais – būsiu dėkinga už maistą, kraiką, nebereikalingus pavadėlius ir kita.“

Tad jei gyvenate Pasvalyje ar netoli jo, surastumėte vieną kitą valandėlę laisvo laiko, susisiekite su Kristina telefonu 8 678 85224 ar el. paštu tu.gali.isgelbeti@gmail.com.

Šiuo metu „Lesė“ turi prieglaudas Vilniuje ir Kaune, ketinama steigti prieglaudą Varėnoje, organizacijos savanoriai gelbsti gyvūnus Jonavoje ir kituose miestuose.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min