Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 23d. 06:34

Raudonoji kortelė – papūgai

Papūga
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Papūga

Anglijoje per rungtynes tarp Hetfieldo ir Hartfordo miestelių futbolo komandų tikrą chaosą sukėlė didelė ryškiai žalia papūga. Dėl jos elgesio sportininkai net keletą kartų buvo priversti stabdyti rungtynes ir jas pradėti iš naujo be teisėjo signalo.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Papūga
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Papūgą į rungtynes viena vietos gyventoja atsinešė, kaip ir priklauso, narvelyje. Paukštis pirmo kėlinio metu elgėsi ramiai ir, pasak liudininkų, įdėmiai stebėjo po aikštelę skraidantį kamuolį ir bėgiojančius žaidėjus.

Tačiau prasidėjus antram kėliniui papūga pradėjo mėgdžioti rungtynių teisėją, tiksliai atkartodama švilpuko skleidžiamą garsą. Naujajam „teisėjui" sekėsi puikiai – megžiojimo garsumas buvo toks, kad futbolininkai pradėjo painioti tikro teisėjo ir papūgos švilpimą.

Rungtynes teko laikinai sustabdyti. Žiūrovai buvo apimti euforijos, tačiau paukščio savininkei, deja, stadioną teko palikti.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Raudona kortelė
AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Per savo karjerą nesu girdėjęs nieko panašaus, – po rungtynių prisipažino teisėjas Gary Bayley. – Ir dar prie tokios žiūrovų minios. Dabar gailiuosi, kad tuo momentu nesusipratau parodyti papūgai raudonosios kortelės. Ji buvo jos verta.“

Jei kam įdomu, po pratęsimo rungtynes rezultatu 5:2 laimėjo Hetfieldo futbolininkai.

Temos: 1 Papūga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min