Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Renkama parama sudegusiems gyvūnų globos namams „5 pėdutės“ atkurti

BIPA (Baltijos šalių gyvūnų maisto pramonės asociacija) prašo finansinės ir savanorių pagalbos padedant iš naujo įkurti Klaipėdoje, Jūrininkų gatvėje, buvusius gyvūnų globos namus „5 pėdutės“.
Ugniagesiai gesina prieglaudos pastatą.
Ugniagesiai gesina prieglaudos pastatą. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.

Lėšos renkamos globos namų vidaus įrangai ir būtiniausioms priežiūros priemonėms. Klaipėdos statybų bendrovė pastatą atstatys per du mėnesius.

Praėjusio antradienio vakarą Klaipėdoje esančiuose gyvūnų globos namuose „5 pėdutės“ kilus gaisrui, žuvo visi jame buvę gyvūnai, ugnis nuniokojo prieglaudos pastatą, visą vidaus įrangą. Kiti gyvūnėliai laikinai glaudėsi Kalotės gyvūnų globos namuose.

„Esu įsitikinusi, kad Lietuvos žmonės iš tikrųjų yra jautrūs ir geri. Per pirmąsias dienas po nelaimės globos namams paaukojo daugiau kaip tūkstantis žmonių ir įmonių, daugelis teiravosi, kaip galėtų mums pagelbėti, Klaipėdos verslininkas atvežė statybinį vagonėlį, pagalbą siūlė labdaros fondas „Gerumo šviesa“, bendrovė „Mars Lietuva“ ir kitos organizacijos“, – sakė gyvūnų globos namų „5 pėdutės“ steigėja Rita Gineikienė.

Kalotės gyvūnų globos namuose dvidešimčiai laikinai globojamų paaugusių ir jau suaugusių šunų ir  kačių trūksta vietos. Todėl Klaipėdos ar kitų rajonų gyventojai kviečiami priimti gyvūnus į savo namus bent žiemos laikotarpiu.

„Gyvūnų globos namų augintiniams galime padėti visi. Kas neturi galimybių finansiškai paremti, gali padėti ir kitais būdais, pavyzdžiui, pagalba tvarkant gaisro vietą. Svarbu – noras ir geri ketinimai“, – kalbėjo BIPA asociacijos atstovė Virginija Vilčinskienė.

Kaip sakė gaisravietę tyrinėję Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos tyrėjai, gyvūnų prieglauda buvo padegta. Prie įėjimo buvo išdaužtas langas, pro jį įpilta degiojo skysčio ir padegta.

Paremti organizaciją galima pervedant pinigus į banko sąskaitą.

Jos numeris: LT552140030001532324, bankas „Nordea“. Gavėjas – VšĮ Gyvūnų globos namai „5 pėdutės“.

Paramą galima persiųsti ir iš užsienio – SWIFT kodas: NDEALT2X, sąskaitos numeris – LT552140030001532324 (Lt),  LT112140030001532340 (EUR).

Jeigu galite ir norite priglausti kurį nors prieglaudos globotinį savo namuose arba pasiūlyti kitokią pagalbą, skambinkite telefonu 8 620 15481 arba parašykite laišką el. pašto adresu info@5pedutes.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius