Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugpjūčio 2d. 23:55

Rugpjūčio 7-ąją įvyks pirmoji „Gyvūnų diena“

Gyvūnų diena
15min.lt / Gyvūnų diena

Rugpjūčio 7 dieną pirmą kartą Lietuvoje vyks „Gyvūnų diena“ – renginys, skirtas atkreipti dėmesį į šalia mūsų esančias gyvas būtybes: kenčiančias ir žudomas mėsos, pieno, kiaušinių, kailių ūkiuose, bandymų laboratorijose, įkalintas zoologijos soduose, delfinariumuose ar leidžiančias paskutines dienas globos namuose.

„Gyvūnų dieną“ rengia organizacija „Gerbk gyvūnų teises“. Organizatoriai kviečia šeštadienį ateiti, pamatyti, išgirsti, susimąstyti ir kartu kurti pasaulį be gyvūnų išnaudojimo. Didelių ir mažų bus laukiama „Boom Boom/Opus 3“ terasoje (Vilniaus g. 41/Klaipėdos g. 9, Vilnius) kartu pabūti, paklausyti muzikos, pasidalinti informacija, paskanauti veganiško maisto.

Dieninė dalis 14–18 val. (įėjimas nemokamas)

Čia bus pilna linksmybių ir įdomybių: „Artoteka“ interaktyvi meno erdvė kvies visus norinčius pasigaminti ir paskraidinti aitvarus, „Smaragdo miestas“ mokys žongliruoti įvairiausiais daiktais. Pasimėgauti veganišku maistu ir paskaityti knygų apie ekologiją bei gyvūnų teises kvies „Infoshop“, didesni dalyviai galės paklausyti paskaitų gyvūnų teisių, aplinkosaugos ir medžioklės temomis, pažiūrėti dokumentinį filmą „The Earthlings“, pasižvalgyti po beglobių gyvūnų parodą ir patikusiam suteikti naujus namus. Taip pat informacijos apie beglobius gyvūnus, gyvūnų teises ir ekologišką produkciją galėsite gauti prie informacinių staliukų, o ramias renginio akimirkas užpildys ir aukoti tolimesnei švietėjiškai veiklai skatins gyvūnų mylėtojas šmaikštusis Rimas Valeikis.

Vakarinė dalis 18–1val. (įėjimas – 20 Lt, su skrajute – 15 Lt)

Geros idėjos – su gera muzika! Vakare vyks alternatyvios muzikos grupių koncertas, kurių muzikantai sutiko groti nemokamai, palaikydami gyvūnų teisių idėjas.

Vakarinėje dalyje gros: Fusedmarc, Rasa Basom, Avaspo, Left i Right, The Sneekers, On the wave.

Ir vakaro desertas – „Smaragdo miesto“ Ugnies šou.

Mes už tuos, kurie patys negali apsiginti! O tu?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min