Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje sužvėrėjusios varnos puola vaikų darželius, yra sužeistų vaikų

Jaunųjų gamtininkų centro įnamiai
Baltijos TV nuotr. / Jaunųjų gamtininkų centro įnamiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijoje, Čeliabinsko srityje, šią savaitę varnos keletą kartų užpuolė vaikų darželių auklėtinius ir suaugusius žmones.

Vienas tokių incidentų įvyko gegužės 23 d. Miasės mieste, praneša newsru.com. Ten vieno vaikų darželio teritorijoje varnos susisuko lizdą, iš kurio iškrito varniukas.

Varniukas nenukentėjo, bet pats negalėjo sugrįžti į lizdą. Jo gimdytojai pametė protą ir ėmė atakuoti visus, kurie vaikščiojo netoliese.


Išsigandę vaikų darželio darbuotojai iškvietė gelbėtojus, praneša agentūra „Ural-press-inform“.

Varniukas nenukentėjo, bet pats negalėjo sugrįžti į lizdą. Jo gimdytojai pametė protą ir ėmė atakuoti visus, kurie vaikščiojo netoliese.


Vienas gelbėtojas paėmė varniuką į rankas ir, demonstratyviai jį rodydamas varnoms, ėmė nešti jį link išėjimo.

Kurį laiką paukščiai skraidžiojo aplink vyrą, garsiai krankė, bet vėliau viena varna staigiai atakavo iš už nugaros ir snapu kirto jam į pakaušį.

Gelbėtojas rimtesnių sužalojimų išvengė ir išnešė varniuką iš vaikų darželio teritorijos.

Tuo pačiu metu Zlatoustės mieste būrys varnų atakavo vaikų darželį nr.4, taikydamiesi kirsti vaikams į akis, pranešė miesto portalas „Zlatoust 74“.

Persigandusios auklėtojos iškvietė gelbėtojus, kurie nukėlė varnų lizdus iš medžių, augančių vaikų darželio teritorijoje.

Gelbėtojai vaikų darželio sargui griežtai nurodė, kad varnų jokiu būdu negalima šerti.

„Dabar varnos peri, todėl jos agresyvios ir puola vaikus“, – sakė Zlatoustės gelbėtojų būrio vadovas Jurijus Kokšarovas. Jo teigimu, ypač daug tokių užpuolimų šiemet būta netoli darželio nr. 4.

Ten didžiulis varnų būrys susisuko lizdus ant netoli esančio nebaigto statyti daugiaaukščio stogo.

Sovietų Sąjungos laikais medžiotojams buvo leista šaudyti varnas. Dabar jas šaudyti uždrausta. „Be varnų irgi negalima, jos sanitarės, naikina žiurkes ir peles“, – sakė J.Kokšarovas.

Gelbėtojai įspėja, jog jei iš lizdo iškrenta varniukas, jo ginti sulekia ne tik tėvai, bet ir visos kitos šalia esančios varnos, kurios tuomet elgiasi itin agresyviai.

Žmonėms patariama nesiartinti prie varnų lizdų ir neliesti iškritusių varniukų. Gelbėtojai taip pat įspėja nepalikti atviruose balkonuose ar kiemuose be priežiūros miegančių mažylių, kuriuos taip pat gali užpulti įsiutusios varnos.

Specialistai teigia, kad varnos yra protingi ir įžūlūs paukščiai, kurių reakcija labai greita, o atmintis – puiki: žmogų, kuris sudrumstė varnų ramybę, paukščių gauja prisimena labai ilgai.

VIDEO: Varnos puola gelbėtoją
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min