Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusų melsviuko katinuko nelaimė

Išgelbėtas katinėlis
LGGD nuotr. / Išgelbėtas katinėlis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šio mažylio istorija greičiausiai panaši į daugybę kitų – tokių pačių sesių ir brolių, kurie patenka į gatvę. Kai kurie pasiklydę, tačiau dažniausiai išmesti, jie gyvena kupiną pavojų gyvenimą.

Kiekviena diena mūsų visuomenėje, kurioje pilna pykčio, netolerancijos, pagiežos – tai mažytis išgyvenimas, mažytė pergalė. Kai jiems atsitinka nelaimė, kai juos nuskriaudžia tie, kurie save vadina žmonėmis, vienintele viltimi jiems tampa tie, kurie iš tikrųjų yra žmonės. Tai yra tie, kurie nepraeina, tie kurie pamato gulintį ir dejuojantį, tie kurie sustabdo savo tokį brangų laiką, kurie pasilenkia prie mažo dejuojančio kūnelio ir metę šalin visus neatidėliotinus darbus, skuba padėti. Tokiems žmonėms nesuprantama, kaip galima praeiti pro automobilio partrenktą gyvūną, palikti gulintį kraujo baloje arba dejuojantį iš skausmo.

Šio katinuko istorijos nežinome, gal jis buvo mylimas, tačiau pasiklydo ir pateko ten, kur pilna pavojų – į gatvę. Dažniausiai pasiklydę augintiniai ir tampa automobilių partrenktomis aukomis, nes jie nemoka ir nežino kaip išgyventi, jie patiklūs, nejaučia ir nemato pavojų. Šį melsviuką Aleksandra rado Naujosios Vilnios mikrorajone, Dūmų gatvėje.

Mažyliui labai kraujavo iš nosies ir burnos. Nesužinosime, ar katinukas tapo sadistų auka ir buvo suspardytas (greičiausiai), ar buvo partrenktas mašinos. Aleksandra turėjo savo reikalų, kaip ir mes visi, kurie pastoviai skubame, bet mažylio palikti ji negalėjo. Ir kas gali būti svarbiau – ar neatidėliotini reikalai, ar iš skausmo dejuojantis ir kraujuojantis mažas gyvybės padarėlis?

LGGD nuotr./Išgelbėtas katinėlis
LGGD nuotr./Išgelbėtas katinėlis

Katinėlį Aleksandra nuvežė į veterinarijos gydyklą, ten jam diagnozavo žandikaulio bei iltinių dantukų lūžius. Veterinarinėje gydykloje Aleksandra sužinojo, kad būtina operacija, kurios metu bus sutvirtintas žandikaulis, nes kitaip katinukas neišgis ir negalės valgyti. Chirurginė žandikaulio operacija ir gydymas kainuoja 400 lt. Moteris tiek pinigų neturi, todėl iškilo dilema – ar daryti operaciją, ar migdyti katinėlį. Katinukas jaunas, meilus ir mielas, stuburas nepažeistas, todėl padarius žandikaulio operaciją galėtų džiaugtis jam skirtu gyvenimu ir džiuginti savo išgelbėtojus.

Laukti negalėjome, operacija buvo padaryta – žandikaulis sutvirtintas keturiose lūžio vietose, suleisti vaistai, pastatytos lašelinės infuzijos. Katinukas jau bando valgyti. Už galimybę džiaugtis gyvenimu, mažylis dėkingas savo išgelbėtojams, tačiau liko skolingas veterinarijos gydyklai.

Todėl labai prašome, kas galite padėti paremti katinuko operaciją.

Trūksta tikrai nedaug – tik jūsų pagalbos. Padėkite kas galite šitam mažyliui. Pasidalinkite šia informacija apie pagalbos prašymą – Jūsų nors ir nedidelė finansinė pagalba mums labai reikalinga, kad galėtumėme padėti kitiems į nelaimę patekusiems gyvūnams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min