Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 17d. 15:41

Šakių šunų parodoje buvo galima išvysti ir Baracko Obamos pamėgtus augintinius

Parodos akimirka
Giedros Akavickienės nuotr. / Parodos akimirka
Šeštadienį Šakių miesto J.Lingio parke įvyko visų veislių šunų sertifikatinė CAC paroda „Zanavykų vasara 2014“. Renginį organizavo Šakių kinologų klubas.

Parodoje  dalyvavo kilmingų šunų savininkai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos su savo augintiniais.  

Ringuose šunis vertino ekspertai iš Lietuvos Livija Zizevskė, Milda Jačiunskytė,   Deimantė Vaitauskaitė, Nijolė Zienienė, Igoris Zizevskis, iš Baltarusijos - Svetlana Radziuk ir Maksim Nikolskij.  

Kilmingų keturkojų apžiūrėti susirinko vietiniai gyventojai, o pažiūrėti tikrai buvo į ką – parodoje dalyvavo  net 90-ies veislių atstovai. 

Žinoma, žiūrovų ir šunų augintojų dėmesį traukė reti Lietuvoje šunys. Tarp jų – portugalų vandens šunys. Jų porą į parodą Šakiuose atsivežė Klaipėdos rajono gyventoja. Ji papasakojo, kad portugalų vandens šunis augina ir JAV prezidento Baracko Obamos šeima Baltuosiuose rūmuose. 

Beje, ši veislė  itin reta Lietuvoje. Klaipėdietės augintiniai kol kas vieninteliai ne tik mūsų šalyje, bet ir Pabaltijyje.  

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min