Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 5d. 16:54

Šalia Fukušimos-1 atominės elektrinės aptiktas pirmasis mutantas – triušis be ausų

Triušis be ausų. Vaizdo įrašo autorius teigia, kad jis gimė netoli Fukušimos-1 atominės elektrinės.
Kadras iš „YouTube“ / Triušis be ausų. Vaizdo įrašo autorius teigia, kad jis gimė netoli Fukušimos-1 atominės elektrinės.

Internete plinta vaizdo įrašas, kurio autorius tvirtina, kad vaizdo įrašas nufilmuotas netoli avariją patyrusios Japonijos atominės elektrinės Fukušima-1 uždarosios zonos.

Poros minučių vaizdo įraše matoma grupė triušių, tarp kurių yra beausis jauniklis. Vaizdo įrašą svetainėje „YouTube“ paskelbė vartotojas yuunosato.

Greta vaizdo klipo autorius pridėjo paaiškinimą japonų kalba. Išverstas jis skamba taip:

„Po branduolinės avarijos valdžia ir žiniasklaida tvirtino, kad tai neturės poveikio sveikatai artimiausiu metu. Bet Namijė Cušimos mieste, kuris nepatenka į 30 km uždarąją evakuacijos zoną aplink elektrinę, tai nutiko. Triušiai gyvena lauko aptvare ir ėda žolę, kuri ir tapo beausio triušio gimimo priežastimi. Tai pirmas išsigimimas. Triušių gyvenimo ciklas yra greitesnis už žmonių. Ar žmonės netaps kitomis aukomis? Įsivaizduoju, kokias kūdikių nuotraukas netrukus pamatysime.“

Beausiu triušiu susidomėjo ir įvairių šalių žiniasklaida. Pavyzdžiui, Italijos dienraščio „Corriere della Sera“ televizijos padalinys nusprendė sukurti savo siužetą šia tema. Siužeto autoriai praneša, kad gyvūno be ausų gimimas smarkiai sukrėtė aplinkinių miestų ir kaimų greta Namijė Cušimos gyventojus.

Tiesa, įvairių gyvūnų apsigimimų pasitaiko ir be radiacijos poveikio. Ar šis konkretus atvejis susijęs su avarija atominėje elektrinėje, ar tai tiesiog fatališkas sutapimas, moksliškai pagrįstų komentarų kol kas nėra girdima.

Priminsime, kad po avarijos Japonijos valdžia evakavo vietos gyventojus iš 20 km zonos aplink elektrinę. Vėliau uždara zona, kurios gyventojams privalu evakuotis, buvo išplėsta iki 30 km.

VIDEO: 001 東京電力福島原発事故後に産まれた耳なし子うさぎ

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min