Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savo šunį plaktuku uždaužyti mėginęs sužvėrėjęs šeimininkas atsidūrė už grotų

Žiauriai sužalotas šuo
„Penktos kojos“ nuotr. / Žiauriai sužalotas šuo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienio vakarą Kaišiadorių rajone vietos gyventojas pamėgino itin barbarišku būdu atsikratyti vieno iš dviejų savo šunų. Įgrūdęs kelerių metų rotveilerio mišrūną į maišą šeimininkas sudaužė jo galvą plaktuku.

Kaip 15min.lt informavo savanoriškosios gyvūnų globos organizacijos „Penkta koja“ atstovai, penktadienio naktį jie sulaukė informacijos apie šuns egzekuciją ir nedelsdami išvyko į įvykio vietą.

Policijos pareigūnai sulaikė įtariamą šeimininką ir uždarė jį į rajono policijos komisariato areštinę. Kraupiai sužalotą šunį „Penktos kojos“ savanoriai parsivežė į Kauną, kur veterinarijos gydytojas jam suteikė pirminę pagalbą.

Kaip praneša gyvūnų globėjai, šuniui skilusi kaukolė, nosies kaulai, jo padėtis kritinė. Penktadienį bus mėginama sunkiai sužalotą gyvūnų operuoti.

Sulaikyto vyro valdose liko antras šuo. Pasak „Penktos kojos“ atstovų, jie sieks, kad ir šis keturkojis būtų perduotas jų globon.

ĮSPĖJIMAS: Nuotraukos, kuriose užfiksuotas sunkiai sužalotas gyvūnas, nėra skirtos nepilnamečiams

Tai ne pirmas atvejis, kai Kaišiadorių rajono gyventojai itin sadistiškais metodais mėgina atsikratyti savo augintinių. Praėjusių metų lapkritį plačiai nuskambėjo istorija, kaip viena porelė pamėgino nunuodyti šunį, įgrūdusi gyvūną į maišą ir jį užmovusi ant automobilio išmetamųjų dujų vamzdžio. Tąkart gyvūną išgelbėjo pro šalį važiavę policijos pareigūnai.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min