TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeimininkai atsikratė katės, nes ji... kurčia (atnaujinta kovo 18 d.)

Simba (NUMARINTA)
LGGD nuotr. / Simba
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus gyvūnų karantinavimo tarnybos „Grinda“ narvai kasdien pasipildo naujais gyvūnais. Daugelio jų paprasčiausiai atsisako šeimininkai. Kai kurie net nepamąsto ar nežino, kad čia jų buvusių šeimos narių laukia beveik garantuota mirtis.

Kitiems, net ir žinantiems, koks likimas laukia jų augintinių, tai nė motais – nėra gyvūno, nėra ir problemos. Nors ta problema gali būti ir visiškai niekinė. Neseniai viename narve buvo apgyvendinta jauna katytė, kuriai šeimininkai nuosprendį parašė tik dėl to, kad ji... kurčia.

Tai vienų metų, visiškai dar jaunutė turkų angoros veislės mišrūnė Simba. Matyt, šeimininkams nepatiko, kad pašaukta „kac kac kac“ katytė nepuola iš karto bėgti pas juos pasiglaustyti.

„Tai aukščiausia žiaurumo forma, kokią tik gali parodyti dvikojė būtybė. Žmogumi tokia būtybė vadintis negali. Gal tokie padarai po to pradės naikinti ir kurčnebylius, nes jie taip pat negirdi, be to, dar ir nekalba. Jie kaip ir katytė nepasiskųs“, – liūdnai istoriją pakomentavo Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus pirmininkė Danutė Navickienė.

Simba nepaprastai graži, rami, švelni, pripratusi gyventi namuose. „Labai tikimės, kad pasaulyje dar yra gerumo, kad po šią žemę vaikšto ne tik dvikojai padarai, kurie be jokio sąžinės graužimo pasmerkia savo augintinius, bet yra ir užuojautos pilnų širdžių, neleisiančių, kad Simba, taip baisiai išduota, dar būtų ir numarinta už tai, kad negirdi“, – viliasi D.Navickienė.

Jeigu neatsiras žmonių, kurie norėtų Simbą priimti į savo namus, ji po kelių ar keliolikos dienų bus paprasčiausiai numarinta mirtina injekcija. Kol kas ją dar galima rasti „Grindoje“, įsikūrusioje L.Giros g. 131, Vilniuje. Norėdami priglausti katytę, skambinkite į „Grindą“ telefonu 273 61 88. Taip pat galite pagalbos kreiptis į LGGD atstovę Rūtą telefonu 8 686 57137. Pasmerktosios Simbos registracijos numeris „Grindoje“ – 20.

Daugiau „Grindoje“ uždarytų katyčių nuotraukų ir aprašymų rasite čia.

Papildyta kovo 18 d. Simba mirė „Grindos“ narve tiesiog po ilgojo šventinio savaitgalio. Kovo 15 dieną jos nebeliko. „Grindos“ darbuotojai pasakė, kad Simba paprasčiausiai „staiga“ mirė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min