Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 16d. 20:46

Šiauliuose ir Vilniaus rajone rengiama beglobių gyvūnų sterilizavimo akcija

Asociatyvinė iliustracija: veterinarinė pagalba
„Scanpix“ nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: dirba veterinarai

Į Lietuvą grįžo Vokietijoje įsteigtos gyvūnų globos ir gamtos apsaugos organizacijos (ETN) specialistai tęsti beglobių gyvūnų sterilizacijos projekto.

2011 metais įvykusio pirmojo projekto metu ETN komanda Šiauliuose bei Klaipėdos krašte sterilizavo ir vakcinavo per 600 gyvūnų, panašų rezultatą komanda tikisi pasiekti ir šio vizito metu. 

Antrasis projektas numatytas vykdyti dviem etapais – balandžio 11–22 dienomis komanda dirba Šiaulių gyvūnų globos namuose sterilizuodami Šiaulių krašto beglobius gyvūnus, o nuo balandžio 23 d. iki gegužės 1 d. – VšĮ „SOS gyvūnai“ prieglaudoje sterilizuos Vilniaus rajono beglobius gyvūnus.

Šiaulių ir Vilniaus krašto gyventojai raginami pasinaudoti galimybe ir sterilizuoti jų kiemuose gyvenančius beglobius gyvūnus tiek registruodami jų buvimo vietoves, tiek prisidėdami gaudant ir transportuojant gyvūnus.

Projekto organizatoriai Lietuvoje – Austrijos ambasadoriaus sutuoktinė Gudrun Koller ir Algita Zigmantaitė džiaugiasi sėkmingu bendradarbiavimu tiek su užsienio, tiek su vietos nevyriausybinėmis organizacijomis ir, svarbiausia, įsivyraujančiu nauju požiūriu apie beglobių gyvūnų populiacijos reguliavimą.

„Panašu, kad siekiamybė, jog beglobių gyvūnų populiacija būtų reguliuojama vieninteliu humanišku ir efektyviu būdu – sterilizacija, pagaliau tampa tradicija, o tai nuteikia ypač entuziastingai“, – teigė projekto organizatorės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min