Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiltas megztukas sušildytų beglobius žvarbią žiemą

Piratas (kairėje) ir Bliuzas (dešinėje), beglobiai radę namus, taip pat kviečia prisijungti ir palaikyti.
LGGD nuotr. / Piratas (kairėje) ir Bliuzas (dešinėje), beglobiai radę namus, taip pat kviečia prisijungti ir palaikyti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius kviečia prisiminti tuos, kurie į mūsų namus atneša jaukumo, tuos, kuriuos mes vadiname geriausiais žmogaus draugais, daugeliui tampančiais šeimos nariais.

Kalbame apie paliktus likimo valiai mūsų keturkojus draugus, kurie patys savimi pasirūpinti neturi jokios galimybės... Žmonės gyvūnėlius išmeta į gatvę neturėdami valios jų auginti ar kantrybės juos auklėjant. Viena iš priežasčių, ir turbūt pati blogiausia, tai, jog gyvūnas šeimininkui paprasčiausiai atsibodo... Laimė, yra įsteigtos gyvūnų prieglaudos, kurios šiais likimo nuskriaustaisiais pasirūpina. Bet, deja, neilgam. Praėjus atitinkamam laiko terminui, jie būna užmigdomi. Ne viena prieglauda bando kovoti su šia institucija, ne visoms ir pavyksta susitvarkyti su surinktais augintiniais.

O tiems, kurie norėtų padovanoti gražią dovanėlę, siūlome numegzti ar pasiūti šiltą megztuką! Kiekvienam beglobiui visapusiška parama ir pagalba yra labai svarbi.Viena iš organizacijų, kuri iš paskutiniųjų stengiasi dėl keturkojų draugų, yra Lietuvos gyvūnų globos draugijos prieglauda „Gyvybės vagonėliai“. Tai savanoriška globos įstaiga, vienijanti gyvūnų mylėtojus. Jos nariai propaguoja visuomenės humaniško elgesio švietimą, netoleruoja smurto, naudojamo prieš augintinius, ir stengiasi nuo to apginti tiek turinčius namus, tiek benamius.

Pasisakydami prieš gyvūnėlių eutanaziją organizacijos nariai įsteigė gyvybės vagonėlius, kuriuose glaudžiasi laukiantys naujų šeimininkų augintiniai. Dėl lėšų stokos šie vagonėliai yra menkai arba visai nešildomi, ne retas atvejis, kai juose užšąla vanduo, o temperatūra viduje netolima laukui. Tad šie nameliai nėra garantas, jog gyvūnai yra 100 proc. aprūpinti, tai tik vienas žingsnis link to.

Norintys tiesiogiai prisijungti prie priežiūros kviečiami tapti savanoriais. Taip pat paremti nuperkant maisto, galbūt paaukojant lėšų.

Esant tokiam žvarbiam metų laikui, organizacija kviečia parodyti kiekvieno nuoširdų gerumą ir padėti tinkamai pasirūpinti likimo nuskriaustais augintiniais. Visų gyvūnėlių vardu prašome paaukoti nenaudojamą turtą, kurį būtų galima panaudoti sušildyti gyvūnėliams. O tiems, kurie norėtų padovanoti gražią dovanėlę, siūlome numegzti ar pasiūti šiltą megztuką! Kiekvienam beglobiui visapusiška parama ir pagalba yra labai svarbi.

Savo aukas galite pristatyti adresu: Lietuvos gyvūnų globos draugijos prieglauda „Gyvybės vagonėliai“ L.Giros g. 131, Vilnius (savivaldybės globos namų „Grinda“ teritorijoje).

Internetinė svetainė: www.beglobis.lt

Informacijos tel. nr.: 8 686 57137 – Rūta Rimšelienė.

Daugiau apie gyvybės vagonėlius ir jų gyvūnus galite paskaityti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min