Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 22d. 11:37

Skaitytojo informacija: Klaipėdos vaikų darželio auklėtinius aplankė baltasis gandras

Gandras vaikų darželyje
15min.lt skaitytojos Andželikos P. nuotr. / Gandras vaikų darželyje

Skaitytoja Andželika P. redakciją informavo, kad Klaipėdos vaikų lopšelio-darželio auklėtinius netikėtai aplankė baltasis gandras. Skaitytoja atsiuntė ir kelias nuotraukas, iš kurių matyti, kad vieno mėgstamiausių Lietuvoje paukščių apsilankymas darželio auklėtiniams suteikė džiaugsmo.

Kaip rašo skaitytoja, gandras į vaikų lopšelį-darželį užsuko pirmadienį.

„Lietuvoje gandras yra mėgstamiausias paukštis, nešantis laimę namams. Tikėta, jog baltasis gandras dovanoja mažus vaikelius. Buvo sakoma, kad paukštis imąs juos iš upės, esančios toli rytų pusėje, kur kas rytą pateka saulė. Balandžio 20 dieną Klaipėdos lopšelį darželį „Kregždute" aplankė baltasis gandras. Gal pritrūko vaikų?" – redakcijai rašo skaitytoja.

Jei norite peržiūrėti skaitytojos atsiųstų nuotraukų galeriją, spauskite čia.

Dėkojame skaitytojai Andželikai P. už informaciją ir nuotraukas!

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min