Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slapta augintinio Granto atsikratęs Radžis pasirašė jo mirties nuosprendį

Radžis su Grantu
„SOS gyvūnai“ nuotr. / Radžis su Grantu
Šaltinis: 15min
0
A A

Dainininkas Radžis Aleksandrovičius keistai suvokia pažado tesėjimą: iš savanoriškos gyvūnų globėjų organizacijos „SOS gyvūnai“ pasiėmęs šarpėjų veislės šunelį Grantą ir pažadėjęs surasti jam nuolatinius namus, praėjus vos porai dienų jis augintinį atvežė į sanitarinę benamių gyvūnų tarnybą ir pasirašė jo mirties nuosprendį.

LGGD nuotr./Grindoje atsidūręs Grantas
LGGD nuotr./„Grindoje“ atsidūręs Grantas

Gegužės viduryje Radžis savo namuose priglaudė šarpėjų veislės šunelį Grantą, kurio pažadėjo nebegrąžinti tarnybos savanoriams, o surasti jam namus bei padėti pasveikti – šunelis turėjo problemų su regėjimu.

„Kažkas perskaitė gyvunugloba.lt puslapyje apie į „Grindą“ atiduotą šunelį ir paskambino paklausti mums, ar tai ne mūsų Grantas. Susisiekiau su Radžio vadybininke Raisa ir paklausiau, ar gali taip būti, kad mūsų šunelis nuvežtas į „Grindą“. Raisa susisiekė su Radžiu ir patvirtino, kad jis turėjo išvažiuoti į koncertą, neturėjo kam palikti šunelio, o gydyti šunelio akims neturėjo lėšų, todėl buvo priverstas atiduoti į „Grindą“, – kalbėjo viešosios įmonės „SOS gyvūnai“ direktorė Ilona Reklaitytė-Mezenceva.

Moteris teigė buvusi priblokšta tokio atlikėjo žingsnio: tokiu keistu ir protu nesuvokiamu būdu Radžis tesėjo savo pažadą negrąžinti šunelio „SOS gyvūnų“ darbuotojams, tačiau tiesiu taikymu Grantą įdavė į mirties rankas. Grantas – ne pirmas šuo, kurį priglaudė Radžis. Prieš metus portale 15min.lt buvo rašyta apie taksiuką Diudį, kurį savo namuose laikinai buvo apgyvendinęs atlikėjas.

„Mes nebuvome apie tai informuoti, tiesiog tokiu skaudžiu būdu buvo „ištesėtas pažadas“. Juk buvo galima paskambinti ir pasakyti, kad nėra pinigų, kad šuo yra didelė našta. Tikrai būtume Grantą priėmę atgal. Pasijautėme labai nemaloniai, nes tuo žmogumi pasitikėjome. Kai Radžis pasiėmė Grantą, patikino, kad anksčiau paimti gyvūnai labai puikiai gyvena. Panašu, kad reikės rasti kontaktus tų žmonių, kuriems Radži atidavė augintus gyvūnėlius ir paklausti, kaip yra iš tikrųjų“, – teigė I.Reklaitytė-Mezenceva.

Tai visiška netiesa, net keista girdėti tokį dalyką. Visos savanorės gali patvirtinti, nes jos girdėjo, kas buvo pasakyta, – sakė Ilona Reklaitytė-Mezenceva.Atiduodamas į „Grindą“ Radžis šuneliui pasirašė mirties nuosprendį.

„Gyvūnų globos namai nesuteikia jokių garantijų, kad gyvūnui bus surasti nauji šeimininkai. Praėjus karantino terminui ir neatsiradus norinčiųjų priglausti, gyvūnas bus eutanazuotas pagal Europos konvencijos dėl namuose laikomų gyvūnų nuostatas“, – gyvūno atidavimo akte paryškintomis raidėmis skelbė užrašas. Iškart po juo – su gyvūno likimo niuansais puikiai susipažinusio dainininko Radžio Aleksandrovičiaus parašas.

I.Reklaitytės-Mezencevos teigimu, nėra aišku, ar patekęs į „Grindą“ sergantis Grantas būtų iš jos išėjęs gyvas. „Grinda“ priėmė gyvūnėlį, ieškotų šeimininkų, bet vis tiek jam yra geriau mūsų kieme, kur jis yra pripratęs ir kur jisai yra buvęs“, – teigė įmonės „SOS gyvūnai“ direktorė.

Dėl šio įvykio LNK žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė pati susisiekė su Radžiu ir pasiteiravo, kokia priežastis vaikiną pastūmėjo pasielgti taip neapgalvotai. Atlikėjas teigė, kad buvo apgautas – neva gyvūnų globos tarnybos savanoriai jam įdavė sergantį šunį ir nieko apie tai neužsiminė.

„Tai visiška netiesa, net keista girdėti tokį dalyką. Visos savanorės gali patvirtinti, nes jos girdėjo, kas buvo pasakyta“, – I.Reklaitytė-Mezenceva. Moters teigimu, atlikėjas buvo informuotas tiek apie šuneliui būtiną gydymą, tiek ir apie gresiančias išlaidas.  Įmonės „SOS gyvūnai“ direktorė teigė, kad artimiausiu metu ketinama atlikti 600 litų atsieisiančią operaciją, po kurios Grantas vėl galės gerai matyti.

LGGD nuotr./Granto atidavimo aktas
LGGD nuotr./Granto atidavimo aktas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min