Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slaugos namuose gyvena katinas, kuris tiksliai išpranašauja mirtį (video)

Oskaras tiksliai išpranašavo daugiau nei pusšimčio žmonių mirtį.
kadras iš CBS televizijos reportažo / Oskaras tiksliai išpranašavo daugiau nei pusšimčio žmonių mirtį.
Šaltinis: 15min
0
A A

„Oskaras ne visada elgiasi labai draugiškai ir meiliai, – teigia daktaras Davidas Dosa, dirbantis Jungtinėse Valstijose, Rod Ailando slaugos namuose, kuriuose katinas Oskaras gyvena nuo pat vaikystės. – Jis paprastai užsiima savo reikalais, kol kuris nors pacientas susirengia mirti.“

Tokiu atveju Oskaras užšoka ant paciento lovos ir ima murkti, suteikdamas paguodą bei būdamas kartu paskutinėmis gyvenimo akimirkomis, rašo examiner.com

Daktaras D.Dosa yra Rod Ailande įsikūrusio „Steere House“ slaugos ir reabilitacijos centro geriatrijos specialistas, kuris rūpinasi pacientais, sergančiais paskutine senatvinės silpnaprotystės stadija. Jis neįprastą Oskaro savybę pirmą kartą pastebėjo prieš kelerius metus. Greitai daktaras suprato, kad Oskaras turi „šiurpią galimybę išpranašauti, kada pacientas rengiasi mirti“. Katinas niekada nėra suklydęs.

daviddosa.com nuotr./Knygos viraelis
Knygos viršelis

Oskaras, kurį slaugos namų personalas gavo iš gyvūnų prieglaudos, per penkerius metus išpranašavo daugiau nei 50 pacientų mirtį, praneša „Associated Press“, o slaugos namų personalas išmoko rimtai vertinti Oskaro elgesį. Kai katinas, vaikščiodamas tarp mirtinai sergančių pacientų, įšoka į kurio nors lovą ir susiriečia į kamuoliuką greta, slaugytojai žino, kad to žmogaus mirtis yra neišvengiama, ir tučtuojau suskumba skambinti jo artimiesiems.

D.Dosa dar 2007-aisiais televizijai CBS sakė rašąs knygą apie nepaprastą katiną Oskarą. „Tai įstabi istorija, kuri vyksta atokioje vietoje, apie kurią žino labai mažai žmonių. Paskutines senatvinės silpnaprotystės stadijas pasiekę žmonės paprastai miršta vieni, nes arba seniai pergyveno savo artimuosius, arba artimieji tuo metu yra toli nuo jų. Tokiais atvejais Oskaras mirštantiesiems suteikia paguodą“, – sakė D.Dosa.

Paskutinę šių metų sausio savaitę D.Dosos knyga „Vizitacija su Oskaru: neeilinis eilinio katino talentas“ („Making Rounds With Oscar: The Extraordinary Gift of an Ordinary Cat“) pasirodė Amerikos knygynų lentynose.

VIDEO: Cat Is Harbinger Of Death (CBS News)
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min