Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų įtūžį sukėlė vaizdo medžiagą apie tai, kaip trys paaugliai į šiukšlių konteinerį išmeta šunį

Paauglys Hjustone į šiukšlių konteinerį meta šunį
Stop kadras iš vaizdo medžiagos / Paauglys Hjustone į šiukšlių konteinerį meta šunį
Šaltinis: 15min
0
A A

Tikrą audrą socialiniame tinkle „Facebook“ sukėlė Hjustono policijos išplatinta vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuoti trys paaugliai, į šiukšlių konteinerį išmetantys šunį.

Vaizdo medžiagą Hjustono (Teksaso valstija) policija išplatino ketvirtadienio vakarą Lietuvos laiku (Hjustone tuo metu artėjo vidurdienis). Pareigūnai nurodė telefonus, kuriais laukia pranešimų iš žmonių, atpažinusių blogai su gyvūnų besielgiančius paauglius.

Vaizdo medžiagoje matyti, kaip prie šiukšlių konteinerio prieina trys paaugliai. Vienas jų atsineša šunį, kurį nedelsdamas be jokio gailesčio meta į konteinerį. Vėliau paaugliai uždarė kontenerio dangčius ir paspruko.

Šį vaizdo medžiaga sukėlė „Facebook“ vartotojų pyktį. Vieni reiškė viltį, kad šuo išgyveno, kiti tikėjosi, kad piktadariai bus sugauti ir net nurodė, kur jų ieškoti, o dar kiti siūlė paauglius bausti ne visai teisėtais būdais.

Į užvirusią diskusiją net buvo priversta įsikišti vaizdo medžiagą išplatinę policijos pareigūnai, kad šiek tiek apmalšintų aistras. Pareigūnai taip pat pranešė, kad šuo buvo išgelbėtas, veterinarijos klinikoje jam buvo suteikta kvalifikuota pagalba, o vėliau surasti globėjai.

Per nepilną parą ši vaizdo medžiaga sulaukė beveik 400 pasidalijimų.

Ar šunį į šiukšlių konteinerį išmetę paaugliai jau surasti, kol kas nežinoma.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min