2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Startuoja projektas „Sušildyk beglobius žiemą“

Sakoma, gyvūnai mus moko, kaip atkreipti dėmesį į smulkmenas, kurios ir suteikia žavesio kasdienybei. Moko, kaip iš kiekvienos valandėlės pasisemti tai, kas džiugintų širdį.
Beglobis žiemą
Beglobis žiemą / Gedimino Trečioko nuotr.

„Augintinių“ grupė „Facebook“ tinkle. Junkis ir tu, spausk LIKE.

Mažiesiems keturkojams, ypač beglobiams, labai reikalinga mūsų visų pagalba.

Viešoji įstaiga „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) rengia akciją „Sušildyk beglobius žiemą“, kurios tikslas – pasirūpinti ir padėti organizacijos beglobis.lt (Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius) gyvybės vagonėliuose gyvenantiems beglobiams.

Projekto metu įvairių įmonių darbuotojai kviečiami surinkti nereikalingas paklodes, užklotus, drabužius ir visa kita, kas gali sušildyti beglobius gyvūnus. Taip pat itin reikalingas maistelis.

Esame labai dėkingi bendrovėms „Tele2“, „Elgerta“, gyvūnų mylėtojams „Šeltė“, kurie jau prisijungė prie akcijos, už neabejingumą mažųjų keturkojų problemoms.

„Nusiuntęs kolegoms paštu pasiūlymą prisidėti prie akcijos, gavau atsakymus „Tai darau jau nebe pirmą kartą, džiaugiuosi galėdama prisidėti“ ir „Pagaliau iš senų skudurų bus naudos“, – sakė „Tele2 Lithuania IT“ vadovas Ramūnas Chocha, pats besidžiaugdamas, kad gali padaryti gerą darbą.

UAB „Elgerta“ finansininkė Gintarė Žabaitė susidomėjo akcija ir ne tik kalbino savo bendradarbius prisidėti, bet ir nutarė prisijungti šiam projektui prie GGI komandos.

„Pati auginu šunį, dėl kurio „einu iš proto“, tad puikiai suprantu, kad ir kiti nori būti mylimi. Darbas užima didžiąją mano gyvenimo dalį. Tikrai nesunku kolegoms nusiųsti laišką su siūlymu atlikti gerą darbą“, – atsakė mergina, paklausta kodėl nutarė prisidėti.

Taigi nebūkime abejingi, imkimės gerų darbų: juk artėja Kalėdos. Apgaubkime beglobius gyvūnus šiluma artėjant žiemai ir palengvinkime jų kasdienybę.

Kontaktai pasiteiravimui: www.ggi.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min