Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 28d. 14:40

Šunys be antsnukio nebus plukdomi keltais

Smiltynės perkėla
Egidijaus Jankausko nuotr. / Smiltynės perkėla

Bendrovės „Smiltynės perkėla“ vadovai nusprendė griežčiau kontroliuoti, ar laikomasi šunų vežimo viešuoju transportu taisyklių.

Esą šunys be antsnukio į keltus nebebus įleidžiami, praneša Lietuvos radijas.

Keltuose galioja bendros šunų vežimo viešuoju transportu taisyklės, kuriose numatyta, kad šunys privalo būti su antsnukiais. Tačiau su šunimis keliaujantys žmonės dažniausiai tvirtina, kad jų augintiniai yra geri, nekanda ir antsnukis jiems nėra būtinas.

Pasak bendrovės „Smiltynės perkėla“ generalinio direktoriaus Algirdo Žukausko, apsaugininkai iki šiol į keleivių augintinius žiūrėdavo atlaidžiai – reikalaudavo tik nupirkti jiems 5 litus kainuojantį bilietą.

Tačiau neseniai nutikęs nemalonus įvykis, kai keltininkai turėjo rūpintis moterimi, kuriai Smiltynėje didelis šuo gana stipriai perkando ranką, paskatino griežtinti plukdomų šunų kontrolę.

Kad būtų užkirstas kelias panašioms nelaimėms, nuspręsta griežtai reikalauti, kad visi šunys būtų su antsnukiais. Reikalavimai nebus taikomi tik visai mažiems šuneliams, kuriuos nenorėdami pirkti bilieto žmonės kartais slepia rankinėse.
 

Temos: 1 Šuo

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:44
23:52
01:12

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min