Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šuo atliko žygdarbį – atvedė gelbėtojus į degančius šeimininko namus (video)

Vokiečių aviganis Buddy atvedė policijos pareigūną prie degančio šeimos namo.
Kadras iš policijos automobilio vaizdo kameros įrašo / Vokiečių aviganis Buddy atvedė policijos pareigūną prie degančio šeimos namo.
Šaltinis: 15min
0
A A

JAV ir pasaulio žiniasklaidos akiratyje atsidūrė vokiečių aviganis Buddy, kartu su savo 23 metų šeimininku Benu Heinrichsu ir jo tėvais gyvenantis Aliaskoje šiauriau Ankoridžo, Caswell Lakes vietovėje.

Buddy tapo televizijų žvaigžde visuose žemynuose, kai jo žygdarbį įamžino Aliaskos policijos automobilio kamera. Tvirtinama, kad tai yra vienas iš labiausiai stebinančių nutikimų, kokius galima pamatyti tik senuose vaidybiniuose filmuose apie legendinę Lesę. Tačiau tai nebuvo surežisuota scena, o aviganiui Buddy filmavimo aikštelėje nepadėjo jokie dresuotojai, rašo msnbc.msn.com.

B.Heinrichsas gyvena kartu su šeima nesuskaičiuojamų vingiuotų kaimo kelių kelelių teritorijoje, kurioje ne vietos gyventojams beveik lemta pasiklysti. Balandžio 4 d. Benas darbavosi savo dirbtuvėse remontuodamas sunkvežimį, kai staiga nuo šildytuvo žiežirbos užsiliepsnojo dirbtuvėse buvusios cheminės medžiagos ir degalai.

Kaip rašo „The Anchorage Daily News“, B.Heinrichsas nesmarkiai apdegė veidą ir šoko laukan iš dirbtuvių bei užtrenkė duris, kad neleistų stiprioms liepsnoms išsiveržti laukan. Supratęs, kad Buddy liko viduje, Benas sugrįžo vidun ir išgelbėjo savo augintinį.

Išvedęs Buddy į lauką B.Heinrichsas jam pratarė „Mums reikia pagalbos“. Tai primena jau minėtuosius filmus apie Lesę, kurios šeimininkas savo numylėtinei kritiniais momentais sakydavo: „Lese, bėk, atvesk pagalbą“. Ir kaip filmų žvaigždė, Buddy pasielgė taip pat – pasileido bėgti.

„The Daily News“ rašo, kad B.Heinrichsas iš pradžių pamanė, jog Buddy galbūt pabėgo slėptis tolyn nuo įsišėlstančios ugnies stichijos. Šeimos nariai Buddy apibūdina kaip gana ramų ir net kiek baikštoką šunį. Tačiau Buddy iš tiesų pasileido ieškoti gelbėtojų. Vokiečių aviganis ėmė lakstyti vietinių keliukų labirinte, norėdamas rasti ko nors, kas galėtų ateiti jo šeimininkui į pagalbą.

Tuo metu Heinrichsų kaimynai iš toli pastebėjo kilusį gaisrą ir pranešė apie tai valstijos policijos pareigūnams. Policininkas Terrence'as Shaniganas buvo pasiųstas patikrinti pranešimą, tačiau pakeliui nuo šalčio nustojo veikti jo automobilio GPS prietaisas ir pareigūnas pasiklydo vingiuotų kaimo keliukų raizgalynėje. Jis jau būtų pasukęs klaidinga kryptimi, kai pamatė priešais keliu bėgantį šunį.

Tai buvo Buddy. Kai Buddy pamatė policijos automobilį, jis apsisuko ir pradėjo bėgti namų link. T.Shanigano automobilio vaizdo kamera įamžino visą įvykių eigą. Vokiečių aviganis bėgo sniegu padengtais keliukais, tačiau nuolat atsigręždavo per petį, kad įsitikintų, ar automobilis važiuoja iš paskos.

Tamsos apgaubtais keliais Buddy bėgo ilgiau nei minutę. Galiausiai šuo pasuko paskutinį kartą ir T.Shanigano automobilio vaizdo kameros objektyvas užgriebė degančių Heinrichsų dirbtuvių vaizdą.

VIDEO: German Shepherd leads trooper to explosion site, injured owner

Į nelaimės vietą atvykęs T.Shaniganas sugebėjo radijo ryšiu nukreipti ugniagesių automobilius reikiamu keliu. Nors Heinrichsų dirbtuvės, kuriose kilo gaisras, sudegė visiškai, tačiau ugniagesiai suspėjo išgelbėti gyvenamąjį šeimos namą.

Buddy didvyriškumas buvo atitinkamai įvertintas. Vokiečių aviganis tapo nesuskaičiuojamų televizijos reportažų žvaigžde, o Ankoridžo policijos būstinėje šią savaitę buvo surengta iškilminga pasižymėjusio vokiečių aviganio apdovanojimo ceremonija – jam buvo įteiktas vardinis pasidabruotas dubenėlis su išgraviruotu užrašu apie atliktą žygdarbį.

Kaip praneša vietos žiniasklaida, apdovanojimo ceremonija aviganiui turbūt būtų padariusi didesnį įspūdį, jeigu dubenėlyje būtų buvęs šviežias kepsnys. O viename Aliaskos leidinyje pastebėta: „Mūsų buvusi gubernatorė yra idiotė, mūsų politikai yra verslui parsidavusios prostitutės, tačiau mūsų valstijos šunys... po velnių, jie nuostabūs“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min