Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šuo išgelbėjo miške pasiklydusį trimetį berniuką

Šuo Misiekas
Kadras iš tvn24.pl reportažo / Šuo Misiekas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lenkijos vietovėje Karolinove 3,5 metų Davidas, pasiklydęs miške, buvo surastas po daugiau nei paros. Jo gelbėtojas – šuo Misiekas, visą laiką buvęs šalia berniuko ir gelbėtojams nurodęs jo buvimo vietą, praneša Lenkijos tinklalapis tvn24.pl.

VIDEO rasite čia.

Davidas dingo ketvirtadienio vakarą. Surastas berniukas paguldytas į ligoninę, tačiau pranešama, kad jaučiasi gerai. Jam padaryta daug įvairių tyrimų, tačiau jo mama sako, kad Davidas yra sveikas, tik šiek tiek apsidraskęs. „Jį ištiko šokas, sūnus mažai kalba“, – penktadienio vakarą aiškino berniuko mama. Kada jis bus išleistas į namus, kol kas nežinoma.

Šuo-didvyris

Šuo berniuko jau laukia namuose. Kaip teigia jo šeimininkai, gyvūnas elgiasi kitaip, nei įprasta. Atrodo, kad vis dar yra išsigandęs dėl to, kas nutiko per pastarąsias dienas, nors nuolat yra šeriamas gardėsiais.

Anot gyvūnų globėjų atstovų, šunys gali jaudintis dėl žmonių. „Jie jaučia, kad šalia nebėra žmogaus ar kito šuns. Šuo, kaip ir žmogus, mezga ryšius ir juos praradęs reaguoja. Gyvūnas tiek laiko saugojo vaiką, kadangi instinktai jam kuždėjo, kad turi būti kartu su silpnesniuoju“, – aiškino gyvūnų globėjas Andržejus Klosinskis.

Berniuką radęs miškininkas teigė, kad tikrasis gelbėtojas yra ne jis, o šuo. Būtent gyvūnas nurodė vietą, kur yra vaikas – jis pradėjo loti, o tai miškininkui buvo pats aiškiausias ženklas, kad ten bus ir berniukas. „Vaikas gulėjo įduboje, matėsi, kad kvėpuoja. Buvo susirietęs ir gulėjo veidu į žemę. Sakė tik, kad labai nori pas mamą“, – pasakojo vaiką radęs miškininkas.

Miškininkas įsitikinęs, kad vaikas išgyveno tik dėl to, kad šuo visą laiką buvo šalia ir jį šildė.

Ieškojo daugiau nei parą

3,5 metų Davido nuo ketvirtadienio ieškojo policija ir gelbėtojai. Paskutinį kartą vaiką matė ketvirtadienio pavakarę, kai išbėgo į lauką paskui savo šunį. Šeima iš pradžių vaiko ieškojo pati, tačiau netrukus buvo pranešta vietos policijai. Kaimas, kuriame gyvena berniukas, apsuptas miškų.

Paieškose dalyvavo keli šimtai asmenų. Tai ir policijos pareigūnai bei gelbėtojai su šunimis bei šilumą fiksuojančiomis kameromis, policijos sraigtasparniai, ir vaiko giminaičiai bei apylinkių gyventojai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Lenkija Šuo
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min