Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 27d. 11:10

Tarnybinis šuo kontrabandines cigaretes aptiko kukurūzų dėžutėse

Tarnybinis šuo kontrabandines cigaretes aptiko kukurūzų dėžutėse.
Muitinės departamento nuotr. / Tarnybinis šuo kontrabandines cigaretes aptiko kukurūzų dėžutėse.

Įvairiuose kelio postuose Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai vakar sulaikė kontrabandinių cigarečių daugiau nei už 15 000 litų. Visiems pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o neteisėtai gabentos prekės sulaikytos.

Kaip teigiama Muitinės departamento pranešime, trečiadienį Lavoriškių kelio poste žaliojo kanalo režimu grįždami iš Baltarusijos įkliuvo trys mūsų šalies piliečiai N. R., J. S.ir V. R. Skirtingu laiku kirtę sieną ir deklaravę, kad neleistinų daiktų ir prekių neveža, vyrai nuo muitinės pareigūnų cigaretes mėgino paslėpti kelioniniuose krepšiuose, tarp savų drabužių bei kitų asmeninių daiktų. Muitininkai sulaikė daugiau nei 200 pakelių įvairių cigarečių už beveik 1000 litų.

Tą pačią naktį Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai kartu su Varėnos rinktinės Druskininkų užkardos pareigūnais pasienio kelio posto teritorijoje šalia atliekų konteinerio aptiko įtartinus paketus. Paaiškėjo, kad į šiukšlyną „išmesta“ niekam nereikalingų beveik 15 000 pakelių cigarečių „Viceroy red“ ir „Viceroy blue“. Radinio vertė – beveik 10 000 lt.

Vėlyvą pavakarę tame pačiame kelio poste muitinės pareigūnai sulaikė žaliojo kanalo režimu į mūsų šalį įvažiavusį Baltarusijos pilietį D.M. su automobiliu „Volkswagen Passat“. Kaip ir reikėjo tikėtis, vairuotojas patikino nustatytą normą viršijančių daiktų nevežantis. Bet detaliau apžiūrėję automobilį, muitininkai kuro bake atrado specialiai įrengtą slėptuvę, kurioje buvo per pusę tūkstančio pakelių cigarečių „Premjer – 7“ su baltarusiškomis banderolėmis. Sulaikytų kontrabandinių cigarečių vertė apie 4000 litų.

Tos pačios dienos vakarą Pašto pervežimo centre Vilniaus TM PPS MGP kinologams tikrinant siuntas, tarnybinė pareigūnų kalaitė Dora itin susidomėjo vienu siuntiniu iš Airijos. Pareigūnai detaliau apžiūrėję šuns dėmesį patraukusį paketą, jame aptiko beveik 1000 palaidų ir į kukurūzų dėžutes sukaišiotų cigarečių už beveik 300 litų.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min