Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tauragėje buvo prekiaujama nesaugiais veterinariniais vaistais

Kad negalavimai negadintų atostogų nuotaikos, prieš išvykstant būtina pasirūpinti kelionės vaistinėle.
IStockphoto.com nuotr. / Vaistai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad sustabdytas nesaugių veterinarinių vaistų tiekimas Lietuvos rinkai.

Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai atliko neplaninį dviejų veterinarijos vaistinių patikrinimą šiame mieste ir nustatė, kad jose buvo prekiaujama nesaugiais veterinariniais vaistais.

Nesaugiais laikomi rinkai netiektini vaistai, taip pat tokie, kurių negalima atpažinti, jie neužregistruoti Veterinarinių vaistų registre arba pagal gautą oficialią informaciją laikomi netinkamos kokybės. Tokie vaistai gali neturėti gydomojo poveikio, būti pavojingi žmonių, gyvūnų sveikatai ir aplinkai.

Inspektoriai, patikrinę veterinarijos vaistinės veiklos licenciją turinčią UAB „Multifarma“, nustatė, kad ši veterinarijos vaistinė neteisėtai platino vaistus – „Vit B Complex“ (gamintojas – „Lospharm“), neregistruotus Veterinarinių vaistų registre.

Kitoje, L.Grigalavičiaus veterinarijos vaistinėje, patikrinimo metu rasta veterinarinių vaistų „Calfocet“ (gamintojas – „Krka“) likučių, kurių ženklinimo informacija ant pirminių ir antrinių pakuočių buvo pateikta ne lietuvių kalba. Veterinarinių vaistų registravimo, gamybos ir tiekimo Lietuvos rinkai reikalavimuose įtvirtinta nuostata, kad informacija veterinarinio vaisto apraše, informaciniame lapelyje ir ženklinime turi būti pateikta lietuvių kalba.

Tauragės valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė realizuoti nesaugius veterinarinius vaistus. Šių veterinarijos vaistinių atsakingiems asmenims už teisės aktų reikalavimų pažeidimus skyrė administracines nuobaudas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min