Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Titulas „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“ atiteks ištikimiausiam šunų mylėtojui

Šuniškas „Labas“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Šuniškas „Labas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Apdovanojimas „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“ Lietuvoje bus įteikiamas jau antrą kartą. Praėjusiais metais titulą pelnęs Algimantas Bakas iš Kauno yra pasiryžęs perduoti įvertinimą kitam ne mažiau šunis mylinčiam geradariui.

Nugalėtojas bus renkamas iš pateiktų kandidatūrų, kurių registracija pradedama šiandien – rugsėjo 16 d. Šis konkursas – tai dalis labdaringos šunų parodos „BIG Match Show“, kurios metu ir bus perduotas garbingas titulas „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“. Paroda vyks spalio 16 d. (sekmadienį) prie pagrindinio prekybos centro „Panorama“ įėjimo (Saltoniškių g. 9, Vilnius). Iniciatyvą vykdo gyvūnų globos organizacija „Lesė“ kartu su banku „BigBank“.

Į titulą pretenduoti gali asmenys, kurie savo poelgiais, darbais ar net gyvenimo būdu rodo sektiną pavyzdį visuomenei, kaip reikėtų gyventi bendroje aplinkoje su gyvūnais, skleidžia teisingo šunų auginimo tradicijas bei yra pavyzdingi Lietuvos piliečiai. Skiriant apdovanojimą, kaip ir praėjusiais metais, svarbiu kriterijumi bus ir kandidatų indėlis sprendžiant beglobių gyvūnų problemas. Kandidatais gali būti tiek juridiniai, tiek fiziniai asmenys, gyvenantys bei veiklą vykdantys Lietuvoje.

Nuotrauka iš asmeninės „FaceBook“ anketos/Algimantas Bakas su Bite
Nuotrauka iš asmeninės „FaceBook“ anketos/Algimantas Bakas su Bite

„Labai džiaugiamės, kad renginys ir draugiškiausio žmogaus poelgio su šunimi rinkimai vyks antrą kartą. Tai rodo, kad ne veltui stengiamės ir su būreliu savanorių iš visos širdies bandome kiekvienam „įskiepyti“ begalinę meilę savo augintiniams. Kuo daugiau tos meilės bus, tuo daugiau gyvūnėlių turės namus ir mylinčius šeimininkus, tuo mažiau augintinių sirgs ar šlaistysis gatvėse, vadinasi – tuo gražiau visi gyvensime“, – mintimis dalijosi „Lesės“ atstovė Sandra Lapinskaitė.

Kandidatūras titului „Metų draugiškiausias žmogaus poelgis su šunimi“ galima teikti rugsėjo 16–30 dienomis, parodos „BIG Match Show“ interneto svetainėje, adresu  www.bigmatchshow.lt/lt/kandidatas.html. Teikiant kandidatūrą reikia nurodyti pretenduojančio ir jį siūlančio asmens kontaktinius duomenis, taip pat reikėtų pagrįsti, kodėl kandidatas yra vertas titulo.

„BIG Match Show“ – didžiausia kasmetinė labdaringa veislinių ir beveislių šunų paroda Baltijos šalyse. Parodos tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į benamių gyvūnų problemas ir ieškoti galimų jų sprendimo būdų. Taip pat siekiama paremti tokiems gyvūnams prieglobstį suteikiančias organizacijas. Tuo pačiu, skatinant mažinti beglobių gyvūnų skaičių, renginys atkreipia dėmesį į atsakomybę, kurią žmogus prisiima, nusprendęs auginti naminį gyvūną. Renginys tuo pačiu metu vyks Estijoje, Latvijoje bei Lietuvoje: šeštą kartą Estijoje, trečią kartą Latvijoje ir antrą kartą Lietuvoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min