Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už pakartą kaimyno šunį – penki mėnesiai viešųjų darbų

Šuns būda
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Šuns būda
Šaltinis: 15min
0
A A

Penkis mėnesius truks teismo paskirta viešųjų darbų bausmė į alkoholio liūną nusiritusiam trijų vaikų tėvui iš Vilkų kampo kaimo V.A. Jis praėjusį mėnesį savo sode po obelimi pakorė kaimyno šunį.

„Augintinių“ grupė „Facebook“ tinkle. Junkis ir tu, spausk LIKE.

Dabar šis Šilutės rajono Švėkšnos seniūnijos gyventojas kiekvieną mėnesį po 24 valandas privalės darbuotis visuomenės labui neatlygintinai ir bent dalinai išpirkti savo kaltę. Tokią bausmę už žiaurų elgesį su gyvūnu Šilutės rajono apylinkės teismas neseniai paskyrė retai išsiblaivančiam kaimiečiui.

Jis kaltinamas tuo, jog nesuvaldė įsiūčio, kai savo sodybos kieme buvo aplotas kaimynų šuns. Šis eilinį kartą buvo atitrūkęs ir su visa grandine puldinėjo žmones. Tarp jų – ir V.A. bei jo žmoną.

Pora augina ir nepilnametę dukrą, kuri lanko mokyklą ir bijo pareiti namo dėl pikto kaimyno šuns. Du suaugę poros vaikai uždarbiauja užsienio šalyse.

Neseniai V.A., grįžęs su žmona iš kaimo, turėjo gintis nuo agresyvaus kaimyno šuns. Jis į jų valdas atbėgo vėl atitrūkęs nuo pavadžio. Tada kantrybė neblaiviam V.A. ir išseko.

Ta pačia grandine jis sugriebė šunį, nuvilko per kiemą iki sodo obels ir pakorė. Pamatęs atbėgantį kaimyną, V.A. dar stipriau truktelėjo kilpą, kad gyvūnas greičiau nusigaluotų.

Šilutės policijos pareigūnai, iškviesti į įvykio vietą, pradėjo ikiteisminį tyrimą, kuris netrukus buvo baigtas ir su kaltinamąja išvada pasiekė teismą.

Su gyvūnu šiemet susidorojo ir Švėkšnos seniūnijos gyventojas

Tai yra jau antroji šiemet Šilutės rajono apylinkės teisme apkaltinamuoju nuosprendžiu pasibaigusi byla, iškelta tos pačios Švėkšnos seniūnijos gyventojui už žiaurų elgesį su gyvūnu.

Gegužės mėnesio gale keturių vaikų tėvas M.A. savo nusenusį vokiečių aviganių veislės šunį nusivedė už pavadžio į Inkaklių mišką ir pakorė. Šiai egzekucijai ryžosi dėl to, kad neturėjo pinigų pasamdyti veterinarą ligoto ir agresyvaus gyvūno humaniškesnei eutanazijai.

O mažiems kaimo gyventojų vaikams sodyboje dėl šuns agresijos jau buvo tapę nesaugu net žaisti.

Atsitiktinai aptikęs Inkakalių miške po medžiu pakartą šunį, kitas vietos gyventojas pranešė policijai, ir kaltininkas  greit buvo išaiškintas.

Rugpjūčio 9 dieną M.A. išgirdo Šilutės rajono apylinkės teismo teisėjo Roberto Povilaičio nuosprendį –  tris mėnesius po 20 valandų dirbti viešuosius darbus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min